1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kütahya'dan çıkan eşsiz maden!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 4 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Kütahya'da bulunan Murat Dağı, doğasının eşsiz güzelliğinin yanı sıra dağın zirvesine yakın noktada bulunan maden ocağında çıkan granit madeni ile de adından söz ettiriyor. Maden Ocağını işleten ZM Madencilik, Murat Dağı'nda çıkan granit madeni taşının bir eşinin daha olmadığını söyledi.
  Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde madencilik işi ile uğraşan ve ZM Madencilik firması sahibi Zeynel Kazancı, Murat Dağında bulunan Maden Ocağında çıkardıkları granit taşının bir eşinin daha olmadığını, işlettikleri ocakta çıkardıkları granit madeninin kalitesinin oldukça yüksek olduğunu söyledi.
  Murat Dağının eşsiz doğasının yanı sıra maden cevheri de barındırdığını kaydeden Maden Ocağı İşletmecisi Zeynel Kazancı, "10 yıllığına işletme hakkını aldığım maden ocağında eşine az rastlanan siyah ve yeşil damarlı granit madeni çıkarıyoruz" dedi. 2312 rakımlı Murat Dağının zirvesine yakın noktada bulunan İnce Çayır üstünde bulunan Maden Ocağında çıkardıkları granit taşlarını Hollanda, Almanya, Amerika, Çin, İtalya gibi ülkelere ihraç ettiklerini anlatan Kazancı, çıkardıkları madeni en kısa sürede kuracakları tesis ile işleteceklerini, bölgede istihdama yönelik de bir potansiyel oluşturacaklarını sözlerine ekledi.  http://ekonomi.haberturk.com/enerji/haber/808867-kutahyadan-cikan-essiz-maden