1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

kısmı süreli çalışmalarda isteğe bağlı sgk nasıl oluyor

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Enver Çığşar tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Enver Çığşar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  5343
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TOROS OSGB
  kısmı süreli çalışmalarda isteğe bağlı sgk nasıl oluyor sgk yı nasıl yatırmalıyız sadece sağlık olarak mı yoksa prim olarak mı iyi çalışmalar
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  isteğe bağlı bağkur var. Bir yerde çalışma veya iş sahibi olma zorunluluğuda yok ancak bağkur kapsamında emekli olursunuz. SSK lı emeklilik bağkur a göre daha erken olduğu için tavsiye etmem. Bu arada genel sağlık siğortası devreye girmiş durumda 30 günden az çalışmalarda eksik günün karşılığı olarak bankaya sadece sağlık giderlerini karşılamak amaçıyla para yatırılıyor. Yatırlan paralar emeklilğe geçmiyor.