1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kısmı süreli iş güvenliği uzmanı

Konusu 'Serbest Kürsü' forumundadır ve Hakan Miçoglu tarafından 17 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Hakan Miçoglu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  kısmı süreli olarak çalışıcak bir iş yerinde örneğin 15 kişinin çalıştığı ve az tehlikeli bir yerde 15*10 dk dan anlaşma yapılır ve 2,5 saatlik bir çalışma süresine eş gelir bu kapsamda işverenin uzmana karşı sigorta gösterme zorunluluğu varmıdır veya buna benzer işleriçinde aynı şekilde ? ayrıca bireysel çalışılacak uzmanların, ödenen ücret üzerinden bir herhangi bir vergilendirme yapma zorunluluğu varmı ?
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Vergiden kaçış yok. Ancak sizin sorunuzun henüz yanıtı yok çünkü böyle bir uygulama yok. İlerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz nasıl olacak?Şu an 50 kişinin üzerindeki yerler için mecburiyet başladı.