1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kısmi olarak çalışmak

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve aykutcengiz tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaslar bır fabrıkada kendı işimizi yapıp ayrıca kısmi olarak iş güvenliği uzmanı olarak göstersek ama herhangi bir risk değerlendirmesi vb hıcbır falıyte katılmayıp ayrıca hıcbırseye ımza atmasak da yıne sorumlulugumuz var mı
  2. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kendinizi kısmi zamanlı olarak gösterdiğiniz için var.göstermezseniz yok
  3. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kısmi olarak göstermezsek bu sefer de c den b ye geciş olmayacak
  4. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    zaten olay o,herturlu onlıne olarak sozlesme ımzalaman lazım sertıfıka sınıfını yukseltmek ıcın..
  5. aykutcengiz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sizi çok iyi anlıyorum aykut bey.ben de sizin durumunuzdayım.daha sertifikayı kullanmaya başlayamadım.ama kendinizi o şekilde sigortalı gösterirseniz malesef sorumlu olursunuz iş güvenliğinden de
  7. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu konuları çok iyi ayarlanmış bi kanun var, herşeyden kaçış var ama uzmanın sorumluluktan kaçma şansı yok, sadece sorumluluğu kısmen azaltma şansı var..
  8. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    af
    afedersiniz, yanlış anlaşılmak sert konuşmak istemiyorum ama söylediklerinizden dehşete düştüm.

anladığım kadarıyla uzmanlığı fiilen yapmadan 3 seneyi dolu göstermenin yolunu arıyorsunuz.

o 3 senenin konmasının bir nedeni var.

deneyim edinmeniz gerekiyor.

sahtecilikle olmaz bu işler. Tecrübesizliğinizden bir şeyi görmezsiniz, bir hata yaparsınız insanların canına mal olur.
  9. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    iş güvenliği uzmanının görevlerine ters ki bu
    kısaca OLMAZ