1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kadın hakları konulu eğitim

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve İpek Yetiş tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Hazırlamak istiyorum. 6331 sayılı kanun, Kadınların gece çalışmaları hakkındaki yönetmelik, Gebe ve emziren kadınların çalışması hakkında yönetmelik, 4857 ve 1475 sayılı iş kanunlarından başka hangi mevzuatlardan yararlanmalıyım ?. Mobing konusunu da ekleyeceğim.
 2. Nilay Akkan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  108955
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhabalar, gerçekten çok güzel bir konu düşünmüşsün tebrik ederim. Slayt gösterisi yap elbet, kadınların çalışma hayatındaki haklarından bahset. Ancak eğitimin biraz daha söyleşi tarzında olsun, sohbet kıvamında eminim bu şekilde daha rahat davranıp konuşabileceklerdir.