1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kahramanmaraş'ta iş kazası

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kahramanmaraş'ta, kamyondan indirilmek istenen mermer blok üzerine düşen sürücü hayatını kaybetti.

  haber.jpg
  KAHRAMANMARAŞ (AA)
  - Alınan bilgiye göre, Gayberli Mahallesi'ndeki bir atölyeye indirilmek istenen mermer blok vinçten kaydı. Bu sırada, kamyon kasasında bulunan araç sürücüsü Hasan Demir (41) iki mermer blokunun arasında kaldı. Demir, olay yerinde hayatını kaybetti.

  Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından, Demir'in cenazesi otopsi yapılmak üzere Necip Fazıl Şehir Hastanesi morguna götürüldü. Olay haber alan Demir'in yakınları sinir krizi geçirdi.

  Soruşturma sürüyor.

 2. leyla yiğiter İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çok üzücü bi kaza daha...
 3. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Gerçekten çok üzücü bir kaza altında yatan sebepler ortaya çıktıkça dahada üzücü bir hal alacak.
 4. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  mermer blok vinçten kaydı denmiş , sapan bağlantılarının düzgün ve kuralına uygun bağlanmamasından dolayı kayma yapmıştır mermer blok. mermer fabrikası sahibi bir tanıdığım var 12-13 tonluk mermer bloklarının yüklemesi yapılırken her zaman korktuğunu (bir iki defa iş kazasız düşme yaşandığını bu yüzden artık çok dikkatli olduğunu) yükleme yapılacağı zaman tüm işi bırakarak kendisi de tüp ekip bu işe kanalize olduklarını belirtmişti. mudahalelerin de uzaktan yapıldığını söylemişti