1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaldirma araçlari periyodik kontrol süresi değişti mi?

Konusu 'Elle ve Mekanik Yük Taşıma' forumundadır ve hiyidikici tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. hiyidikici İSGforum Üyesi

  KALDIRMA ARAÇLARI PERİYODİK KONTROL SÜRESİ 3 AYDAN 1 YILA MI ÇIKARTILDI? EĞER BÖYLEYSE BU NERDE BELİRTİLİYOR ACABA? BİLGİSİ OLAN PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.
 2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
 3. gokhan panayir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 4. murselcaglar İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ts standardında aksi bir süre belirtilmediyse 1 yıl diyor
 5. gokhan panayir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  açın tüm standartlara bakın diyor. işi yokuşa sürmek , gizem yaratarak TSE den ücretli standartları almaya teşvik ediyorlar. sadece gülüyorum. sen 3 ayda bir yaptırmaya devam et kardeşim. fazla mal göz çıkarmaz.

  Makine Mühendisleri ve teknikerlerine bakanlık kayıt numarası 1 yıl sonra vermeye başlayacak madde 13- 1 yıl sonra diğerleri yayımlandığı tarihte demektedir.