1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kalibre makinasi,yarma makinasi,trimming makinasi talimatları

Konusu 'Talimatlar' forumundadır ve Nurullah Karakuş tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

 1. Nurullah Karakuş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  41782
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  MURAT OSGB
  KALİBRE MAKİNASI
  YARMA MAKİNASI
  TRİMMİNG MAKİNASI

  Arkadaşlar yukarıda yazdığım makinaların talimatlarına ihtiyacım var, bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  İlk olarak yapman gereken tedarikçi firmalarla iletişime geçip onlardan istemen. Bunda muvaffak olamaz isen işi bilen biriyle oturup sırasıyla yapılan işleri not alacaksın. Akabinde bu yapılanlar en güvenli nasıl yapılabilirse ona uygun olarak uzmanlık bilginle harmanlayıp yeniden yazacaksın. Al sana alın teriyle hazırlanmış talimat ;)

  Bunu da yapamıyorsan makinelerin resimlerini çek aşama aşama yahut video kaydına al ve şu işler yapılıyor diye de belirt burada yayınla. Vakti müsait olan arkadaşlar yardımcı olabilirler.
 3. Nurullah Karakuş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  41782
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  MURAT OSGB