1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamu isg katip sözleşme

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve SALİHŞENER tarafından 30 Haziran 2020 11:35 başlatılmıştır.

 1. SALİHŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Çalıştığım kurumla sözleşme imzalayacağım.
  Ancak kurumda (her üçü de kurumun kendi çalışanı olan) 4A kadrolu personel, 4B sözleşmeli personel ve 4D işçi olmak üzere üç farklı çalışan grubu için iki kurum yetkilisi var. Toplam 75 çalışan var.
  Sözleşme oluşturmak için bir yetkili isg katipe girdiğinde sadece kendi yetkisinde olan 51 kişiyi, diğeri girdiğinde kalan 24 kişiyi görmekte.
  Dolayısıyla tek sözleşmede 75 kişi için 750 dakika oluşturulamamakta. Süre manuel olarak düzeltilebiliyor ama çalışan sayısına müdahale edilemiyor.

  Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
 2. irfan akbaş İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  157443
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Türkiye istatistik kurumu samsun bölge müdürlüğü
  benzer durumda çalışıyorum uzman olarak . idari işler şube müdürü sorumlu bu işlerden tek kalemde hepsi çıkıyor 94 kişi böyle bir sorun olmadı muhtemelen yetki sıkıntısı vardır.
 3. SALİHŞENER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  100394
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Aynen, iki ayrı yetkilendirme var.
  Ben de Nevşehir bölgedeyim bu arada.. Selamlar.