1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamu kurumlarıyla ilgili risk değerlendırmesı yapan arkadas varmı?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve evrim gümüşkemer tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    K.Maraş Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
    kamu kurumlarıyla ilgili risk değerlendırmesı yapan arkadas varmı
  2. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kamu kurumundan kastın ? Sadece ofisler içinse forumda mevcut var örnekleri
  3. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  4. Anıl Keskin Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    92297
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    demek istediğim içinde ne gibi faaliyetler var hamallık temizlik vs.. yapıyorlar mı dışarı evrak vs.. götürüyorlar mı yoksa sadece ofiste mi çalışıyorlar bu insanlar ?
  5. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ben çevre ve şehircilik il müdürlüğünde inş. müh olarak calısıyorum temizlik te yapılıyor dısarı evrak ta gıdıyor hatta yangın merdıvenı de yok vb
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hangi tür kamu kurum?belediye mi,itfaiye mi,karayolları mı,il özel idareleri mi,orman mı,şehircilik mi?
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    bizim teiasin var ama elektrik yüksek gerilim agirlikli, ofise bakamadik daha:)
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    bizde hastaneye yaptık şimdi yeniden yapacağız :)
  9. Onur GÜNDOĞAN İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    sabiha çiftçi ortaokulu
    arkadaşlar okullar için risk değerlendirmesi yapan arkadaş varsa örnek olarak sunabilirmi
  10. umitclick İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    abi millete ne güzel işler denk geliyor benim yaptıklarım heç iyi güzel şeyler değil
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 8 Haziran 2013 ---
    ayrıca bu okullara uzman mı alnıyor sorum size isminizin altında yazıou
  11. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    13 lük bir velet bayan ögretmeni dövmeye kalkablr. Benim icin en büyük risk bu. Daha da büyügü bunu yaptiktan sonra ögretmenin kocasinin yapacaklari..

Dalga gecmiyorum az kalsin esim okulda bi veletten dayak yiyecekti..
  12. Ayça Bulut İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belediyeler de isg ile ilgili yapılması gereken düzenlemeler hakkın da bilgisi olan var mı .. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar
  13. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynı şekilde (ofis, resmi daire, ) eğer yapan arkadaşlar varsa risk değerlendirmelerini paylaşabilirsek burda; hepimiz için faydalı olur.
    gerçi hala uzman adayıyız ama yarınki sonuçlara göre ya hemen yada ağustostaki sınavdan sonra ihtiyacımız olacak demektir.. :(
  14. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    belediyenin sicil numaralarına göre hareket etmek lazım
  15. evrim gümüşkemer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    19881
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çevre ve sehırcılık ıl mudurlugunde calısıyorum nasıl bır rısk degerlendırmesı yapacam arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz
  16. Arif Baştürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    =(
    hala ses çıkmamış...
    Nereden başlanır neler yapılır?
    84.11.44 genel personel işleri ile ilgili kamu yönetim hizmetleri (az tehlikeli)
    84.12.13 sağlığa ve sosyal hizmete ilişkin kamu yönetim hizmetleri (az tehlikeli)

elimizden tutacak biri yokmu
  17. Eray ÖZER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118415
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Samet Kalıp ve Madeni Eşya San. Tic. A.Ş.
    Belediyeler az tehlikeli sınıfta çıkıyor ama taşeronlarla birlikte yapılan işler düşünüldüğünde hiç de az tehlikeli olmuyor...
  18. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    tüm belediye az tehlikeli çıkmaz bende belediyedeyim bazı müdürlükler az tehlikeli çıkıyor mesela fen işleri çok tehlikeliye kalıyor oyuzden c uzmanı olarak bakamıyorum temızlık park ve bahceler tehlikeli oluyor kalan yanı bızım nace kodlarımıza göre öyle her müdürlüğün farklı nace kodu var burdan hep beraber yardımlaşarak yapabiliriz ama şu kadro olayları var diye iç yönergeyi meclise hala sunup hiçbir işleme başlayamadık hep bekletıyorlar.bende hazırlanması gerekli belgelerı hazırlıyorum her birime ayrı ayrı risk analizi hazırlıyorum falan
  19. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    ergül bey bende belediyede iş güvenliği uzmanıyım benı sözleşmeli mühendis kadrosundan göstererek aldılar prim ödemem mühendisten yatıyor isg katipten sözleşmemide daha yapmadık yaptıktan sonra sgkdaki prim ödeme mühendisten devam etsede sıkıntı olurmu uzmandan gözükmediğimden c belgemde primim ile yükselme durumum olurmu olmazmı
  20. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merve hanım mesleginiz hangi mühendislikti?
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2013 ---
    tehlikeli ve cok tehlikeli sınıfta yer alan belediye ile ilgili 100 üzerinde çalışanı varsa iş güv. uzmanı calıstırma zorunluluğu var mı?fikirlerinizi almak isterm
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2013 ---
    Merve hanım peki belediyede yer alan cok tehlikeli alanların işlemlerini sizmi yapıyorsunuz?