1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamu kurumlarıyla ilgili risk değerlendırmesı yapan arkadas varmı?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve evrim gümüşkemer tarafından 7 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    çok tehlikeli ben yapamam isg katip zaten görevlendirmeye izin vermez isg katipte görevlendirmem yapılmadı daha ama zaten sistem c sınıfına az tehlikeli ve tehlikeliye görevlendirme veriyor diye biliyorum.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Eylül 2013 ---
    şuanda kamuda zorunlu deil ama risk analizi acil durum planı vs. olması gerek ben jeofizik mühendisiyim.maalesef iş sektörum dar oldugundan iş güvenliğine yöneldim
  2. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende belediyeyle anlaşma yapma aşamasındayım da alımı nasıl olacak onun için sordum mesleğinizi itfaiye üzerinden müh. kadrosuyla demişsiniz peki itfaiyede jeofizik müh. çalıştorma koşulu mu vardı?
    sözleşmeli çalışacağım muhtemelen fakat kısmi zamanlı mı tam zamanlımı olacak bunu nasıl belirlenecek fikirleri olan var mı?
  3. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    yoo itfaiyeden deil sözleşmeli mühendis olarak başladım şuanda da kadroya geçmek üzereyim.
  4. Zühal Bıyıklı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki o halde jeofizik müh. olarak belediye personel alımı yapmak zorundamıydı müh kadrosundan girdim demişsiniz ya.
    yani nasıl bir sözleşme yaptınız onu nlamaya çalışıyorum kısmi zamanlımı tam zamanlımı yoksa jeofizik müh. alım sözleşmesi mi?
  5. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merve hanım belediyenin bazı müdürlükleriyle ilgili risk değerlendirmesi çalışması yapmışım diyorsunuz bir kısmını paylaşabilirmisniz...bu arada hangi belediye olduğunu da sakıncası yoksa söyleyebilirmisnz
    özür diliyorum belirtmişsniz zaten :) sakarya
  6. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20677
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE
    valla bende örneklerden aldım siteden sadece kendi belediyemdeki riskleri yapmaya çalışyorum ilk iş tecrübem işi öğreticek kimsede yok tek oldugumdan nekadar becerebiliyorum bilmiyorum
  7. mustafa kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aynı dertten muzdaribim :)