1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamuda çalışan a b c sınıfı isg uzmanları

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Tahsin CAN tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  OSGBler (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) İş yerlerinde alınması gereken iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin verilmesi kapsamında iş yerleri ile iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekimi arasında aracı görevi gören kurumlardır.
 2. Ece ÖNER İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  96481
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi

  Ancak ben 4857 sayılı kanunda bir işyerinde tam süreli çalışanın başka bir iş sözleşmesi yapmasını engelleyen hüküm bulamıyorum. Mesela 657 sayılı kanunda bu yasaklanıyor. Ama 4857' de boyle bir hüküm yok. Nasıl 4857'ye uygun değildir dediler anlamadım. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.