1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamuda hizmet alımı 2017'ye ertelendi

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve denizözgür tarafından 3 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

 1. Erkan İÇİL_ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  PTT A.Ş.
  Muhtemelen yanlış anlaşılma var kurumunuzda görevlendirilebilmeniz için İSG Katipten sözleşme yapılmış olması gerekmekte bende sizin dediğiniz gibi Kamuda çalışmaktayım 3 kişilik bir ekiple fakat sizin gibi İSG katipte sözleşme imzalamdık sadece gelin çalışın denildi şuan Risk değerlendirme Raporları Acil Durum Eylem Planları hazırlıyoruz ama bunun resmi bi geçerliği yok kurumumuz genel müdürlüğünden gelen yazılara göre hareket ediyoruz biz hiçbi belgeye imza atıyoruz zaten atsakta geçerliliği yok Ancan Kurumunuz Uzman kadrosu açar ve sizinle İSG Katip üzerinden anlaşma yaparsa o zaman diyebilirsiniz ki Uzman olarak görevlendirildim yoksa aynı tas aynı hamam...
 2. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  isg-katipte tüm kamu personelinin gözükmemesi ve görevlendirme yapılamaması nedeniyle 30 haziranda yönetmelikte yapılan değişiklikle ek-5b'nin istendiğinde gösterilmek üzere düzenlenerek kurumlarda saklanması istendi. görevlendirme oluru alındı, ek-5b dolduruldu ise problem gözükmüyor.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Ağustos 2016 ---
  isg-katipten sözleşme yapılmış olması gerekmiyor çünkü tüm personel gözükmüyor. 30 haziran 2016'da bu konuyla ilgili yönetmelikte değişiklik ve duyurusu yapıldı. olur + ek-5b yeterlidir şu aşamada.