1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kamuda iş güvenliği uzmanlari

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve ibrahim görken tarafından 9 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. yusuf ertürk İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  59128
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  yani böyle bir sözleşme fesihlerini maliye bakanlığının bir görüşü ile yapılacağına maliye bakanlığı ve çsg bakanlığı ortak bir genelge ile resmen duyursalar uygulamada kurumlar daha net hareket edebilirler diye düşünüyorum.
 2. _kaanmert İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Bence kamu aylık 6000 TL ye kadrolu İSG UZMANI almalı. KPSS ile değil ama. Deneyime göre. Gerçi devlet sektöründe müdürün oğlu, yardımcısının kızı varken bize sıra gelmez ama. Neyse vazgeçtim. Orası yatış mühendislerinin yeri bize göre değil arkadaş. 2000 TL maaş 30 yıl yat.
 3. bim İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Kamu
  6331'e göre sözleşmenin feshedilmesi durumunda size tazminat vermeleri gerektiğini biliyorlar mı acaba?