1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kanun ikinci kez ertelenir mi?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Onur Özbay tarafından 4 Aralık 2013 başlatılmıştır.

 1. Onur Özbay İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Değerli arkadaşlar bu kadar kendisiyle çelişen başka bir bakanlık var mıdır? bilmiyorum ama geldiğimiz noktada firmaların hizmet alma sürelerinde bir erteleme daha olursa şaşırmayın. Eğer erteleme gerçekleşirse de bu kanunu hiçbir işveren uygulamaz. İnandırıcılığı kalmaz. Küçük çocukların oyununa döndü bu iş hak verdim,geri aldım, şimdi oynama sonra oyna,sınava gir girme.Binlerce insanla dalga geçme bu.
 2. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
 3. Songül KAYA İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  50200
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Sınav ertelenmesi söz konusu olabilir gibi geliyor bana hala başvurularda sıkıntı var umarım daha vaktimizi çalmazlar.....