1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kanun -tüzük- tebliğ- yönetmelik ait kendi oluşturduğum listeyi yükledim

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Raziye Yurt Yavaş tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Raziye Yurt Yavaş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77230
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ekte ilgili kanun -tüzük- tebliğ- yönetmelik ait kendi oluşturduğum listeyi yükledim. Günceldir. Normalde şifrelerim ama bu siteden bende inceleme amaçlı çok fazla doküman indirdim.

Ekli Dosyalar:

2. murat mert çakıroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    63792
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    metalurji döküm izabe
    açılmadı. xlsx uzantısı hatalı sanırım. teşekkür ettim
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği: