1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaplicalarda - havuzlarda ne gibi iş güvenliği

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve tatar tarafından 13 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. tatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Kaplıcalarda ve havuzlarda ne gibi iş güvenliği tedbirleri uygulanabilir. Ya da kaplıca gibi işletmelerin müşterilere karşı ne gibi sorumlulukları vardır. Kaplıcada yaralan müşteri açısından işletmenin ve yaralanan kişinin sorumluluğu nasıl olur. Saygılar
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Burada bana göre havuzlardaki önlemlere ek olarak kaplıcaların özel durumları ilgili tedbirler gelmektedir.
    Kaplıcalara genellikle tıbbi rahatsızlıkları bulunan kişiler veya belli yaş üzeri riskli guruptaki kişiler gelmektedir.
    Neredeyse her havuz kaplıcada feragatname benzeri formlar doldurulsa da ben bunların sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.
    Cankurtaran olmasına rağmen acil durum müdahale ekibi göremedim ben hiç. Doktor, sağlık ekibi vb hazır olabilir.
    Özellikle hastaların durumlarına ilişkin raporları olabilir. Detaylı incelenmelidir bence.
  3. S. Ahmet Bak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98472
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    FARBA Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.