1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Karşılıklı denetleme ve teftiş

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve may tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. may İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  97554
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Bölgesel olarak yakın olan arkadaşlar işverenin bilgisi dahilinde karşılıklı teftiş denetim yapıp eksikleri karşılıklı rapor edip düzenleme yoluna gitse sizce verimli ve efektif olabilir mi? böyle bir düşünce sizce mümkünse arkadaşlar bölgelerini yazıp paylaşabilir.
 2. MURAT DURMUŞ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  12387
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  nasakoma yapı
  Kesinlikle olur. Biz firma içerisinde belirli zamanlarda iş güvenliği uzmanı arkadaşlar birbirlerinin şantiyesine giderek denetleme yapıyoruz ve verimli oluyor. Meslek körlüğünden dolayı bazen gözümüzden kaçan ama hayati öneme sahip durumlar fark ediliyor.
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Çok güzel bir uygulama olur.
  Birisinin gözünden kaçan eksiklik diğerine uygun şekilde aktarılabilir. Buradaki kilit nokta şu. Çoğu arkadaşımız zaten kendi çalışma saatlerinin yoğunluğundan dert yanıyor. Gerçekten bu uygulamaya zaman ayrılabilecek mi?