1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kar amacı güden kurslar

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve didem çelebi tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar merhaba;
    iş güvenliği için gittiği kursta tekrar eğitimi olup ve bundan ücret isteyen kursunuz oldu muu??
  2. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben 2011'de sınava girdim. Tekrar eğitimi ücretsizdi. Bence ücret istememeleri gerekiyor :/
  3. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    C sınıfı uzman olup 5 yıllık yenileme dersleri mi hani 30 saatlik olan ?

Yoksa 2 sefer sınava girip, kazanamayıp 3. için sınava girmek için eğitim yenilenmesi gereken durum mu ?

Hangisini soruyorsunuz ?
  4. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ben yazılırkende tekrar eğitimlerinden bahsettiler ancak ücretli olacağını söylemediler :S ona göre konuşacağım kursumla önce sizlerede sormak istedim :d
  5. Rıfat YILDIRIM İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ÇİM-PET Çevre Danışmanlık
    Aslında o kursla olan anlaşmanıza bağlı. Kursunuzun tekrarlar konusunda sizinle açık olarak konuşması gerekli. Benim kursum genel tekrarlar için bir seminer düzenleyeceğini ve bunun için ücret talep edeceklerini yazılırken belirtmişti.
  6. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Siz sanırım özet geçilen kamp döneminden bahsediyorsunuz öyle mi ?
  7. didem çelebi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ilk sınawım ağustos ayında gireceğim. sınawa hazırlık tekrar yani vee ücretli diorlar 2 günlük eğitim için
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2013 ---
    eet. ve ücretli olacak diye bir şey denmedi. parası bir şey değil ama bu sahtekarlıkta neyin nesi
  8. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    :) hmm anladım şimdi görülen o ki işi iyice ticarete dökmüş uyanıklar...
  9. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    ben mayıs sınavına girdim aynen bizimde iki günlük tekrar eğitimi kursa gidenlere 100 kırs dısı katılımcılara 250 lira para istemişti 100 lira için gitmemezlik etmiyim dedim gerçekten faydası oldu ama yapıcak bişi yok son dk ne yaptım kar kar diye bakıyoruz ;)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2013 ---
    bu arada kurs nerede
  10. elif polat İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kesinlikle kabul etmeyin arkadaslar, ben tepe akademiye gidiyorum hızlandırılmış 2 günlük revize eğitimi ücretsiz veriyor bize, dışardan gelenler için ücreti bilmiyorum ama hocalarımız gerçekten çok iyiydi, keşke çalışma fırsatım olsaydı (yoğunluk sebebiyle çalışamadım) sizce şimdi başlasam bitirebilir miyim?
  11. Gizem Korkmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UMUT OSGB
    Braz calisip sksan soru cozerek halledebilirsin
  12. Tuncay Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Kurs hangi şehirde acaba.
  13. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Adamların kursu açmalarındaki amaç amme hizmeti değil ki zaten. Para isteyebilirler. Para istenmemesi güzel bir davranış ama para istedikleri için kızmamak lazım. Eğer baştan dedilerse, tekrar eğitimlerimiz olacak ve ücretsiz diye haklısınız ama adamlar işin çıkar yolunu bu şekilde bulmuşlar. Benim gittiğim kurs sürekli olarak tekrar eğitimleri düzenliyor, seminerler veriyor, yemekler veriyor ve şimdiye kadarki hiçbir organizasyondan kurs ücreti dışında 1 kuruş istemediler.