1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Katı yakıtlı kalorifer kazanları kullanici el kitabi

Konusu 'Faydalı Yayınlar' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ÜÇLER ISI Kalorifer Kazan Sanayi tarafından itina ile üretimi yapılan Katı Yakıtlı Otomatik Stokerli kalorifer Kazanlarının ; Teknik bilgi, kullanma şartları, çalıştırma prensipleri, temizlik ve bakım gibi bazı bilgilerini bu el kitabında bulacaksınız.
  Kazanlarımızın verimli,ekonomik ve uzun ömürlü olarak çalışması, bu el kitabında bahsedilen ve kullanıcının dikkatine sunulan konulara uyulması ile olacaktır.

  Kalorifer kalorifer kazanı kullanım el kitabında kullanıcının yapması gerekenler belirtilmiş olup bunun dışında kalorifer kazanına yetkisiz kişilerce müdahale edilmemesi gerekmektedir.


  Kazanın yerine montajının yapılmasının ardından istenirse kazanın deneme yakışı yapılır. Kazanın yakılması sırasında, tesisat,petek kontrollüde ayrıca tesisatçı tarafından yapılmalıdır.
  Kazanın kullanılması ve yakılması ile ilgili gerekli teknik bilgi ve pratik eğitimi deneme yakışı sırasında yakıcıya verilir.
  Kalorifer kazanının yakılması yakma ile ilgili olarak uygulamaları yerinde görebilmek maksadı ile kalorifer kazanını yakacak sertifikalı yakıcı ile kazanı teslim alacak yetkili kişi veya sipariş veren kişinin deneme yakışının yapılacağı yerde hazır olmalarında kazan kullanımı ve ömrü açısından faydalı olacaktır.


  ÜÇLER ISI
  Kalorifer kazanları sanayi

  Ekli Dosyalar: