1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kategori değişiklikleri ve düzenlemeleri hakkında bilgilendirme

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba Arkadaşlar,

Yakınma ve yanlış intibalar oluşturması nedeniyle,İş Sağlığı ve Güvenli Gönüllüleri arasında hem yanlış anlamalara hemde kardeşliği zedelemekle beraber İSG Kültürünün dışını çıkıp birleştirici değil ayrıştırıcı olması sebebiyle (Siyaset Meydanı) kategorisini kaldırma kararı aldık ve uyguladık.

İSG, Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri ana bölümü içinde olan (Diğer Sistemler) yerinede İSGforum Sistemi olarak değiştirdik.Bu kategoride yeni başlayanlara yol gösterecek hem dökümantasyon hemde işletme kontrolü ve denetimlerde yardımcı olacak sistem kurma çalışmalarımız olacak kaynağıda Türkiye İSG mevzuat altyapısı oluşturacaktır.
    Saygılarımızla,​
    Yönetim​
  2. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Hayırlı olsun. :I)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Eylül 2013 ---
    Hayırlossun. :D
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Doğru bulmadım ama sizinde haklı olduğunuz yerler var. O alanı ısrarla provake eden, hakaret hatta işi tehdite kadar vardıran insanlar bu alandaki tartışma ortamını yok ediyordu.

Korkum artık her bölümde siyasi göndermelerin olması yönünde.

Umarım haksız çıkarım, herkesin daha mutlu olduğu bir forum olur.
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Siyaset tartışma olgunluğuna ulaştığımız zaman ve gerçekten tarafsız moderatörler bulduğumuzda belki yeniden gündeme gelebilir.

Sonuçta bu bir ihtiyaç ve karşılanmazsa dediğiniz gibi forum genelinde her konuda ortaya çıkabilir.

Erkan bey kapatılmasını talep etti ve uyguladım. Zaman gösterecek ihtiyaç duyulup duyulmadığını.
  5. Bizim ülkede siyaset birleştirici değil ayrıştırıcı..önce sağcı solcu şimdi geziciler ve rabiacılar diye..