1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kategoriler ve konu açma hakkında...

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 8 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın Arkadaşlar,

  Bir süredir, yanlış kategoriler altında açılan konuları taşımakla uğraşırken yaşadığım bıkkınlığı sizlerle paylaşmak ve bu hususta bilinç oluşturulması amacıyla bilgilendirme yapmayı uygun gördüm.

  sizlerden istirhamım uygun kategoriler altında kategoriye uygun konuların açılmasıdır.Mesela elektrikle alakalı mevzuyu,
  Elektrik İşleri ve Kontrol Yöntemleri kategorindesinde paylaşımımızı yapalım yada risk değerlendirmeler ile alakalı bir mevzuyu,


  Risk Değerlendirmeleri kategorisinde paylaşımı yapalım ve konularımızı açalım.


  Bu hususta gerekli duyarlılığı gösterdiğiniz şimdiden teşekkür ederim

  Not:İSGforum.Net de önemli gördüğünüz buda olmalı dediğiniz kategori ve/veya kategorileri burada öneri niteliğinde paylaşırsanız değerlendirmeye alırız.

  Teşekkürler,

  İSGforum.Net-Yönetim