1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaynak işlerinde koruyucu krem

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Burak AKÇAY tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  92465
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Sayın Hocalarım ve Arkadaşlarım Merhaba;

  Otomotiv sektöründe üretim yapan fabrikamızda; kaynak hatlarında yüzde yanma, soyulma, ciltte kuruluk vb. şikayetler var. Kaynağın tehlikeli ışınlarını engellemek için koruyucu krem kullanmak istiyoruz. Tavsiyeleriniz ve önerileriniz neler?

  İlgi, alakanız ve cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
 2. sina76 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Stoko® UV30 Complete UV 30 Güneş ve Kaynak Radyasyonuna Karşı Korunma Kremi Spektrumda kapsamlı UV ışınlarına karşı Cild ve Deriyi korur.(UV-A, UV-B ve UV-C koruma)
  100 ml Tüp ve 1000 ml Kartuş

  Ekli Dosyalar:

 3. sina76 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  Ekli Dosyalar:

 4. Cafer Şimşek İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  www.raths.com.tr
  Merhaba Burak Bey
  Tüm meslek gruplarında el ve vücut hijyeni için yüksek kaliteli iş öncesi cilt koruma,iş sonrası cilt temizleme ve iş sonrası cilt bakım ürünleri alanında dev olan yarım asra yaklaşan hizmet tecrübesiyle dünyanın pek çok ülkesinde sektörünün lideri konumuna gelen Alman markası RATH’S Türkiye temsilciliğini yürütmekteyiz.

  RATH’S 40 yıldan daha uzun bir süredir dünyanın önde gelen ülkelerinde tercih edilen markadır.

  Rath’s meslek hastalıklarını önleyen ürünler İSO 9001 , HACCP , pekiyi dereceli sertifikalı , sıhhat belgeli , MSDS formları ile 89/656/EEC sayılı Avrupa Birliği Konsey direktifi ve 76/768/EEC AB-Kozmetik direktiflerinin yasal düzenlemelerine tabidir.

  Referanslarımız : MKE Fişek Fabrikası Ankara – 7. Ana Jet Üs Komutanlığı Malatya – Federal Moğul A.Ş. – Ortadoğu Rulman Sanayi A.Ş – Başaran Otomotiv A.Ş. – Sunrise Yachting – Sancak Plastik – Çuvalsan – Star Medya Yayıncılık A.Ş. – Kırmızıtaş Otomotiv A.Ş. – Ata Otomotiv A.Ş. – And Otomotiv A.Ş – Arkas Otomotiv A.Ş. – EDS Enjeksiyon Döküm A.Ş. – Genceroğlu Mobilya……..

  Kaynak işlerinde kullanabileceğiniz KORUYUCU KREM olarak size "prUV" ürünümüzü öneririz.
  Ekte Ürün Teknik Bilgi Formunu gönderiyorum.

  Ürünlerimizi İnternet sayfamızdan da inceleyebilirsiniz. " www.raths.com.tr "
  Dilerseniz sizinle ücretsiz numune çalışmaları yapabiliriz.

  İyi çalışmalar dileğiyle
  www.raths.com.tr

  Ekli Dosyalar: