1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaynak kitap tavsiyesi / isg sınavı hazırlık /ekim 2016

Konusu 'Sınav Hazırlık Klavuz ve Rehberi' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. yaramaz İSGforum Üyesi

arkadaşlar 4000 soruluk isg kitabı için

http://www.isgkitabi.com
    Ödeme yöntemleri olarakta Paypal Kredi Kartı ile ödeme yöntemide mevcuttur.
  2. Serdar Günay İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yayının mevzuatlar açısından güncellik durumu nedir acaba öğrenebilirmiyiz?
  3. yaramaz İSGforum Üyesi

kitap mayıs 2013 basımlı ağustos sınavına göre hazırlanmıştır.
  4. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yeni kitap elinize geçerse haberdar edersiniz :)
  5. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Ekli Dosyalar:

7. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hangi kaynağı önerirsiniz ama gerçekden çalışıp hoşunuza giden kitap olursa iyi olur birde açıklamalı çıkmış sorulu ve soru bolluğundan ziyade önemli nokta atışı yapan kıtap olursa iyi olur piyasada çok kıtap var karar veremedım
  8. Nur İSGforum Üyesi

9. risk akademinin aldım yazılar berbat tavsiye etmem okuması çok zor gitti 90 tl ... yargının aldım sonra 2014 yılı fena sayılmaz şahsen beni tatmin etmedi.. A sınıfı uzmanlığa hazırlanıyorum piyasada doğru dürüst mevzuat kitabı yok, soru kitaplarında 2014 olmasına rağmen yanlış sorular var :D biride risk akedeminin... neyazıkki.. artık otuerup ben yazacam nerdeyse... ve sonunda şuna karar verdim açıkcası CSGB de sitedeki iş güvenliği yönetmeliklerini çıkartıp ordan çalışacağım :D başka yol kalmadı..

diğer kitapları bilmiyorum açıkcası gerçekten mevzuatı kanunları tam olarak içeren bir kitap varsa öneri alabilirim...
  10. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    Bakanlığın sitesinde ki son yönetmelikleri ve kanunları çıkarıp okuyun.kitaplarda da başka bişey yazmıyor zaten.boşuna para vermeyin.
  11. Hakan KORKMAZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  12. kimya19 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    RİSK MED TEK GEÇERİM ANCAK ÇOK PAHALI...
  13. ben aldım risk med i ancak kitap yazıları karınca duası gibi .. normal kitap boyutunda basmışlar.. :(
  14. k.erturan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    86466
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    elimde riskmed 2888 soruda isg kitabı var 2013 temmuz basım tarihli...isteyene ücretsiz gönderebilirim.kargo alıcıya aittir :) :)
  15. serd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    selam,,kitab hala sizdeyse ben faydalanabilirniyim.
  16. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49708
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben bu tarz bir kitap aldım fakat faydasından çok zararını gördüm desem yeridir. çünkü bu kitaplar basım aşamasına gelene kadar ki güncel mevzuattan faydalanıyorlar ama sonrası??? 6331 başta olmak üzere İSG ile alakalı mevzuatları okumak, bu ve benzeri forumları takip ederek değişiklikleri kaçırmamak daha faydalı olacaktır.
    2800 küsur sorulu kitaplar falan da var piyasada ama dediğim gibi akılda onlar kalıyor sonra yanlış yapmaya sebep oluyor.
  17. Betül Er İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar Merhaba. B Sınıfı uzmanlık için 23 Mayıs sınavına gireceğim. B sınıfı sınavına girip kazanmış olanlar nasıl bir çalışma tavsiye ederler?
    Şu an 4331 ve 4857 sayılı kanunları iyice sindirerek okuyorum. Bununla beraber Riskmed' den 3777 soruluk kitap siparişini verdim. Hergün yönetmelik çalışarak konu sonunda çıkmış soruları, bütün yönetmelikler bitince de bol bol karışık soru çözmeyi düşünüyorum . Sizce böyle faydalı bir çalışma olur mu?
  18. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49708
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha önce de yazmıştım ama gene belirtmek isterim; X firmanın hazırladığı soru-cevap, hap bilgiler vs. kitaplar sizi yanlış da yönlendirebilir. çünkü kitaplar hazırlanana kadar geçen sürede bile bir şeyler değişebiliyor. en sağlıklısı başta sizin de söylediğiniz gibi mevzuat okumak. Kanun, yönetmelik vs ile devam ederseniz, birde forumu takip ettiğinizde güncel durumlardan da mahrum kalmazsınız. saygılarımla...
  19. Eda BİLGİN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126568
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    DAP
    Aslında tek bir sorum var:
    tanıttığınız kitapların hangisinin içindeki sorular 5 şıklı ( denemeler hariç)?
  20. denizasilözcan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    17309
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hem C sınıfı hem de B sınıfı belgelerimi almamda oldukça yardımcı kaynaklardan derlenmiş olan Abdullah AKÖZEL'in İş Güvenliği Uzmanları ve İşyeri Hekimlerinin Sınava Hazırlık El Kitabını hepinize öneririm...