1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaynak operatörü mesleki yeterlilik???

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve şevket ediz tarafından 27 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. şevket ediz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  48557
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Tekstil fabrikasında meslek lisesi mezunu bakımcılar var. Bunlar okulda Atölye dersi kapsamında kaynak görüyorlar. Fabrikada bazen yaptıkları kaynak işleri için Kaynak Operatörü mesleki yeterlilik belgesi aldırmamıza gerek var mıdır?
 2. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Meslek lisesi metal işleri bölüm mezunu ise gerek yok. Ama değilse aldır. Ben çıraklık eğitimden alıyorum. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilecek kaynakçı belgesi alıyorum hatta bugünde kurs açacağız. Kaynakçı için belge alıyorum