1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaynak tüpleri

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Ahmet UĞUZ tarafından 4 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. danışmanlığını yaptığım bir firmada güzel bir örnek.tabiki de benim düşündüğüm bir şey değil.ustalarımız çok hamarat. ellerine sağlık.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2013 ---
  hem sabit.hem devrilmeye karşı korumalı.hem topraklamalı.hem kolay taşınır.hem bu sistem içi hazırlanan yerde sabitleme mekanizması var.kullanıyorlar ve sonra hemen yerine götürüyorlar.işlevsel.

  a.jpg
 2. fren sistemi var.ama gözükmemiş.diğerlerinde daha büyük fotoğraflar eklerim.teşekkürler.
 3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Uygulama çok güzel, basit, kolay ve maliyeti çok düşük.
  Örnek olabilecek güzel bir çalışma.
  Ellerinize, emeklerinize sağlık. ( Ustalarınıza da tebriklerimi iletirseniz sevinirim. İnsanların taktir edilmeye ihtiyaçları var )
 4. Murat K. İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47856
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  basit ama gayet güzel ve başarılı bir çalışma olmuş. Tebrikler