1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kaza bilgi ve istatistik formu

Konusu 'Formlar' forumundadır ve efecan tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. efecan İSGforum Üyesi

iş yerlerinde, aylık kaza bilgi ve istatistiki raporunu tutmaya yardımcı olan bu argümanlar önünüzü görme ve oto kontrol açısından işinizi çok kolaylaştıracaktır....

Ekli Dosyalar:

2. yesim İSGforum Üyesi

iyi günler erkan bey bazı dosyalar şifre istiyor açamıyorum ..
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şimdi
    ben linke tıkladım,indirdim ve şifre: www.isgforum.net diye yazdım şifreyi belge açıldı...şifre orda yazıyor banner olarak...:)) bir daha şifreyi deneyin bakalım olacak mı?
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Rar Porala diye şifre verilmiş...gerçi daha dosyalara şifre atmıyorum...bunlar böyle kaldı...
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yine problem çıkarsa dosyayı şifresiz yeniden yenilerim...kolay gelsin...siz haber edin burdan..:))
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar,

çalıştığınız iş yerinde iş kazaları,maddi hasrlı kazaları ve diğer kazaları kayıt altına almanızı sağlıcak iki form paylaşıyorum,unutmayalım 3 gün ve üzeri raporlu kazaları bildiriyoruz ve kayıt altına alıyorz ve 3 günün aşağısında rapor alınmayanları dahil istatistik ve bilgi amaçlı kanunen kayıt altına almamız geekiyor.

kolay gelsin...

Ekli Dosyalar:

7. aaron İSGforum Üyesi

• Cezalı Kullanıcı
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
  8. yesim İSGforum Üyesi

Erkan Bey çok teşekkür ederim indirdim dosyayı.. Ellerinize sağlık.. İyi çalışmalar..
  9. sadeist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey bunu nasıl hazırlıyoruz neye göre yapıyoruz hesabını ve ne zaman yapmamız gerkiyor yıl sonu gibi mi
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tüm kazaları bu form içinde bilgileri giriyorsun.Yıl sonu karşına kaç kaza,kaç ramak kala,ne tür yaralanmalı vs. tüm bilgiler elinin altında olmuş oluyor.Yıl sonu bu kaza istatistikleri senin performans değerlendirmelerine de yansıyor.sonraki yıl sonu iş kazası istatistikleri ile karşılaştırmana ve belli kaza oranlamaları yapmanada vesile oluyor.Bunu 6331 nolu kanunda ayrıca yapmamızı istiyor zaten.
  11. sadeist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben mesela subat 2014 de başladım firmaya,geçmişe yönelik değilde 2014 için bunları tutmam yeterli mi ohsas alıcaklar ayrıca
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet..her girdiğin kaza bilgisinin karşılığında Maddi hazarlı/Ramak kala ve Kaza olaylarının araştırma rapor ve tutanakları mutlaka olmalı.herşeyin kaydını tut ve kaza kök sebeb araştırmalarını yap,düzeltici ve önleyici raporlarını hazırla ve de uygula.