1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kazaların önlenmesi için kaza araştırması ve kök sebep analizi eğitimi-bursa

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Ersin Bozkurt tarafından 29 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Bursa Kalder den eğitim;
    "Kazaların Önlenmesi İçin Kaza Araştırması ve Kök Sebep Analizi Eğitimi"

31 Mayıs 2014 Cumartesi 09:30-17:00 saatleri arasında Bursa Crowne Plaza Hotel'de yapılacaktır.Kayıt ve ayrıntılar için serkan.atilgan@kalder.org mail atabilir ya da 0224 241 60 10 nolu telefonu arayabilirsiniz.
  2. sadeist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ankarada yok mu acaba bu eğitim ?
  3. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    Bulunduğunuz ildeki Kalder şubesine ve/veya benzer kurumlara talepte bulunabilirsiniz