1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kazanılan hak zaman aşımına uğrar mı?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Okan Birinci tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

 1. Okan Birinci İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhabalar,

  Ben Ağustos 2013'te İSG sınavına girdim ve başarılı oldum. Yüksek lisansa devam ettiğim ve o an için çalışmayı düşünmediğim için sertifika için yatırılacak olan parayı yatırıp C sınıfı belgemi almadım.

  Aradan zaman geçti, şimdi bu harcı yatırarak belgemi almak istiyorum. Bununla ilgili bir problem olur mu, kazanılan hakkım zaman aşımına uğramış mıdır?

  Ne yapmam gerekiyor? Cevap verirseniz sevinirim...
 2. Serkan Kala İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10956
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
  Bence yatırıp alabilirsin sonuçta sınavda başarılı olmuşsun, parayı yatırmak için son gün falan muhabbeti olmadı hiç. İşi sağlama almak için ALO 170 ara oradaki arkadaşa sor, o da başka bir arkadaşa sorayım diyecektir. Sonunda istediğin cevabı alacaksın.