1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kentsel dönüşümde ilk iş kazası

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 21 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Van'da ağır hasarlı olduğu için yıkımı yapılan bina, yıkım sırasında bitişiğindeki 5 katlı binanın üstüne çöktü.Alınan bilgiye göre, Hacıbekir Caddesi Meteoroloji civarında deprem nedeniyle ağır hasarlı olduğu için yıkım kararı verilen GAP sitesi, yüklenici firma tarafından bugün yıkılmak istendi.
  isgforum.jpg
  İş makinelerinin kolonlarını incelterek zayıflattığı bina, bitişiğinde bulunan ve deprem sonrasında az hasarlı raporu alan Ramazan Taşan'a ait 5 katlı binanın üzerine yan yatarak çöktü.
  Bina ağır hasar görürken, burada ikamet eden aileler korku içerisinde dışarı çıktı.
  Alt katında dükkanların olduğu bina, olay yerine gelen ekiplerle boşaltılırken, yıkımı gerçekleştiren firma yetkilileri ile bina sakinleri arasında gerginlik çıktı.
  Bina sakinlerinin şikayetçi olduğu firma çalışanları, polis tarafından karakola götürüldü.
  Olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı öğrenildi.
  AA-21.10.2012
 2. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Eskişehir
  Sertifika Numarası:
  45030
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
  Geçmiş olsun.. can kaybı olmaması sevindirici, ilgili ve sorumluları umarım ders almışlardır...