1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kişi başı günlük gelir artıyor!

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Koray Pehlivanoğlu tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  32082
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Serbest Çalışıyor
  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 2002'de yüzde 3,04 olan kişi başı günlük 2,15 doların altında yaşayanların toplam nüfusa oranının 2011'de yüzde 0,14'e gerilediğini bildirdi.

  Toplumsal refahın yükseltilmesi için büyüme performansının artırılarak, gelir artışının sağlanmasını ve gelirin de mümkün olduğunca dengeli dağılımını sağlayacak makroekonomik ve yapısal politikalar kararlılıkla uygulanmaktadır" dedi.
  MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu'nun yazılı soru önergesini yanıtlayan Yılmaz, TÜİK tarafından 4 Aralık 2012'de sonuçları açıklanan yoksulluk çalışmasında, Türkiye'de günlük 2,15 ve 4,13 doların altında yaşayan nüfus oranlarına ilişkin verilerin 2002-2011 yıllarını kapsadığını ifade etti.

  Kişi başı günlük 2,15 doların altında yaşayan nüfusun toplam nüfusa oranının 2002'de yüzde 3,04 iken 2011'de yüzde 0,14'e gerilediğini kaydeden Yılmaz, ( %95)

  Kişi başı günlük 4,3 doların altında yaşayan nüfusun oranının da 2002'de yüzde 30,3 iken 2011'de yüzde 2,79'a düştüğünü belirtti. ( %80)​

  Yoksulluk ile mücadele son 10 yılda alınan yol müthiş. Daha iyisini de yapabiliriz.​