1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Sunum Kişisel koruyucu donanımlar

Konusu 'ISGNet::Sunum' forumundadır ve Alper Akpunar tarafından 6 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Risk değerlendirmesi yapmamızın amacı da bu.
  Birden fazla Tehlikeli durum olabilir. Önemli olan bunların risk seviyeleri.
  Ama hepsinin de risk seviyesini düşürebilmemiz gerekli. Sonucu kati suretle ölüm olabilecek bir iş var ise de o işi durdurmamız, şartlar değişince yeni risk değerlendirmesi yapmamız gerekecektir.
 2. menot İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Soru doğrudan KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLARIN İŞYERLERİNDE KULLANILMASI HAKKINDA YÖNETMELİK' e bakılarak hazırlanmış. Dolayısıyla cevaplar hakkında yorum yapmak için ilgili yönetmeliğe bakmalısınız.

  Yönetmelik Madde 6-1/b'yi okursanız, birden fazla riskin olduğu durumlarda kişisel koruyucu donanım seçiminde ne yapılması gerektiğinin yazılı olduğunu görürsünüz.
  b) Birden fazla riskin bulunduğu ve çalışanın bu risklere karşı aynı anda birden fazla kişisel koruyucu donanımı kullanmasını gerektiren durumlarda, bir arada kullanılmaya uygun olan ve bir arada kullanıldığında söz konusu risklere karşı koruyuculuğu etkilenmeyen kişisel koruyucu donanımlar seçilir.
 3. asli ankarali Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Kastamonu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Elinize sağlık