1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kişisel koyucu ekipmanlar

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 2 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kişisel koyucu ekipmanlar

BARET.png kulak2.png kulak.png k1.png k2.png k3.png k4.png k5.png k6.png k7.png k8.png k9.png k11.png k12.png k13.png
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    teşekkürler..
  4. İlker İbrahim Yeter İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Antakya Dizayn Mühendislik
    elinize sağlık bunları pdf seklinde paylaşmanız mümkünmü
  5. Ronin 48 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erkan bey pdf olarak paylaşmanız mümkünmü? ne yaptıysam burdan alamadım:((((
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bende nasıl yapacağımı bilmiyorum..ama biraz uğraşırsam yaparım inşallah
  7. Kemal..0099 İSGforum Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Bir işletmem KKD kullanmayan personeline para cezası vermek istiyor bu durumun yürütümü hakkında nasıl bir yol izleyebiliriz diye bana sordular. Araştırıp döneceğimi söyledim. Daha önce bir yerde okuduğumu hatırlıyorum bu tarz bir şeyi ama şuan yönetmeliğe falan baktım bulamadım. Acaba ben mi göremedim yoksa doğru yere mi bakamadım. Bu konuda bana destek olabilir misiniz?
    Teşekkür ederim
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kesilen cezaların yatırıldığı resmi devlet hesabı
    ÇSGB'nın T.C. Ziraat Bankası Ankara Merkez Şubesi 38775369/5005 numaralı hesabı

ayrıca ceza ve ödül prosüdürü hazırla tüm çalışanlara tebliğ ettiğiniz taktirde maaş kesintisi yada ödül için prim düzenlemesine gidebilirsiniz.
  9. inurlu123 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar,
    koruyucu yüzük hakkında bilgisi olan var mı .jpeg iletirmisiniz.
  10. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ?
  11. inurlu123 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey endustriyel dikis makinemiz mevcut igne yaralannmalarina karsin koruyucu yuzuk taktirmakistiyorum.
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sviç,algılama sistemleri yada dedektör kullansan daha iyi değil mi?Parmak uçlarına mı takılacak bu yüzük yada parmak boyunca bir şey mi kafamda canlandıramıyorum,nasıl bişey olacak?
  13. Onur Urçum İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar kulak koruyucu olarak 95 -100 db civarı bir gürültü için hangi kulak koruyucu en iyidir? ve türkiyede 3m den başka kulak koruyucu satan bir firma yok mu? 3m in sarı olan modelinden çalştığım firmada var fakat işçiler uğultu yaptığını ve birbirlerini duyamadıklarını söylüyorlar.