1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kimyasal şişeleri

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve Göktuğ Gül tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Göktuğ Gül İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  113003
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bir firmamızda su şişelerinde dağıtılan tiner, ispirto gibi maddeler için yaptırdığımız kimyasal şişeleri.

  gktguygulama.jpg
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ben bu paylaşımların,iyi uygulamalar kategorisinde artmasını çok ümit ediyorum..paylaşımın çok efektif ve proaktif olmuş ellerine sağlık Göktuğ bey...
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 27 Ocak 2013 ---
  birde ben bu uygulamanın tehlike ve risk potansiyelini değerlendirme açısından şöyle gerçek bir örnek vereyim,şantiyelerde benzin,mazot ve tiner gibi su zannedilip içipte hastanelik olan bir çok kişiye defalarca şahit oldum ve yaşadım..