1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kismi zamanli igu ve sigorta

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Gökhan uçdu tarafından 26 Şubat 2019 başlatılmıştır.

 1. Gökhan uçdu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  105071
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kamuda kısmi zamanlı 80 saate kadar çalışan İGU arkadaşlar için aslı kadrolarının yanında (örneğin mühendis) kısmi görevlendirildikleri uzmanlık içinde sigorta ödenmesi gerekir mi ? teşekkür ederim.
 2. M.ismet abdioğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 3. İsmail Demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44568
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Örneğin : İş güvenliği Uzmanı 4 çalışanlı, az tehlikeli sınıfta bulunan bir işyeri ile anlaştı aylık 60 dk hizmet vermesi gerekiyor;
  1- Firma SGK işe Giriş bildirgesinde "Çağrı Üzerine Çalışma" şeklinde bildirecek.
  2-
  Ayda 1 saat sigortalı göstermesi gerekiyor, aksi halde firma resmi olarak İSG KATİP Üzerinden atama yapamaz.

  SGK girişi olmazsa Firma İSG KATİP sayfasından atama yapamaz