1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

KIZILAY SODASINDA İŞ KAZASI: 1 Ağır Yaralı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve İSGC tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. İSGC İSGforum Üyesi

  KIZILAY SODASINDA İŞ KAZASI
  ÖZEL HABER-12.08.2012
  Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçesine bağlı Gazlıgöl Beldesinde bulunan Kızılay Maden Suları Dolum tesislerinde meydana gelen iş kazasında bir işçi ağır yaralandı. Dolum makinelerine sıkışan işçi Afyonkarahisar Devlet Hastanesinde ameliyata alındı. İşçinin durumunun kritik olduğu belirtildi.
  Pazar günü saat 16.00’da mesaiye başlayan 31 yaşındaki Seydi Çalıkuşu, yarım saat sonra boş şişe paletlerine kafasını kaptırıyor. Bir süre palette asılı kalan talihsiz işçi acılar içinde dakikalarca yardım bekledi. Sağlık ekipleri geldiğinde baygın halde bulunan yaralı işçi paletten kurtarıldıktan sonra Afyon Devlet Hastanesine kaldırıldı. Acil olarak ameliyata alınan Seydi Çalıkuşu’nun durumu kritik ve yoğun bakımda.

  kaynak:http://www.afyonhaber.com/genel/yasam/kizilayda-is-kazasi.htm
 2. Mehmet Mustafa Akgül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  AKGÜL ÇELİK END. HİZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  İşlerin başlangıç ve bitiş zamanlarına yakın saatlerde, çalışanların daha dikkatli olması gerçeği bir kez daha karşımıza çıkıyor..
 3. İSGC İSGforum Üyesi

  dikkatli olmalarını beklemek acizliktir..eğitim ve denetim şart...