1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kkd - göz koruyucu levhaları

Konusu 'Zorunluluk İşaretleri' forumundadır ve Talha Taflıoğlu tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  KKD - Göz Koruyucu Levhaları​

  Baret ve Gözlük Tak.jpg Baret ve Yüz Siperi Kullan.jpg Baret-Gözlük-Kulaklık Tak.jpg İş Gözlüğünü Kullan.jpg Kaynak Maskesi Kullan.jpg Koruyucu Gözlük Kullan.jpg Koruyucu Gözlük Tak.jpg Koruyucu Gözlüksüz Çalışma.jpg Maskesiz Çalışmayınız.jpg Taşta Gözlüksüz Çalışma.jpg Yüz Siperi Kullan.jpg
 2. Hüseyin Çitçi Acil Durum Yöneticisi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  ISO DIN 4844-2:2013 ile yapılan piktogram değişikliği doğrultusunda hazırlanmış levha örneği.
  ilgili kurumun fligranı ilave edilmiştir.
  Işık ve nem sebebiyle solmaya karşı UV Baskı ve UV boya ile beraber su ile güneşe dayanıklılık için Dekota malzemeye baskı tavsiye ederim.
  M004 001s.jpg M007 001.jpg M013 001.jpg