1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kkd ve sağlamlıkları

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Recep Öncevarlık tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Recep Öncevarlık İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhabalar
  Dün İzmir'in en köklü ve büyük haddesine gittim. İçeride KKD kullanılıyor. Herkez riayet ediyor. Girişte bizede baret verdiler. Burası güzel. Fakat baretin kayışları kopuk. Kafanızda durmuyor yürürken düşüyor. Diyeceğim şu ; çalışanlara, misafirlere v.b. kişilere KKD veriliyor burası tamam. Ayrıca bunların belirli periyotlarla sağlamlığını kontrol edilmesi gerekiyor. Çalışmalarda bunuda göz önünde tutmak lazım.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bilgilendirme için teşekkür ederim fakat bu hususta elinizde bir çalışma yada form varsa paylaşrsanız sevinirim..