1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Klasör üretiminde iş sağlığı ve güvenliği

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve berna kıran tarafından 19 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. berna kıran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  arkadaşlar merhaba
  klasör üretimi yapan bir yere iş güvenliği uzmanı olarak başladım.sektöre çok yabancıyım.böyle bir yerde çalışan varsa bana yardımcı olabilir mi?
  veya benzer sektörde karşıma ne gibi tehlike ve riskler çıkabilir örnek risk analizi olan varsa çok sevinirim
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  resim çek yayınla yardımcı oluruz..yada prosesi çöz anlat yardımcı olalım..prosesi çözmen lazım..prosesi bilirsin gerisi gelir..:)
 3. berna kıran İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkür ederim Erkan Bey..