1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    Özellikle Kocaeli ilinde çalışan iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri ile tanışmak,yardımlaşmak gerektiğinde birbirimizi tamamlamak ve iş paslamak amacı ile konuyu açıyorum.

Kocaeli de bulunan isg profesyonelleri burada kısaca kendilerinden bahsedebilirse özellikle iş güvenliği konusundaki deneyimlerinden, daha verimli olabilir kanaatindeyim.

Adım Tuğba,iş güvenliği uzmanıyım ve çevre mühendisiyim.Temmuz 2011 den beri aktif olarak iş güvenliği alanında çalışıyorum.Şu an bireysel olarak firmalara iş güvenliği uzmanlık ve danışmanlık hizmetleri sağlıyorum.
  2. zeynelozcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar brnde izmit derincede oturuyorum ve ocak ayı itibari ile isg profesyoneli olarak tam zamanlı çalışmaktayım
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bireysel mi çalışıyorsunuz?
  4. Zeynep Yılmaz İSGforum Üyesi

merhaba bende kocaeli derincede oturuyorum 2010 da belgemi almış olmama rağmen daha yeni iş güvenliği uzmanıyım diyebiliyorum 3.5 yıldır bu sektörün içindeyim ama
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Şubat 2013 ---
    merhaba bende kocaeli derincede oturuyorum 2010 da belgemi almış olmama rağmen daha yeni iş güvenliği uzmanıyım diyebiliyorum 3.5 yıldır bu sektörün içindeyim ama
  5. zeynelozcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet bireysel çalışıyorum
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Memnun oldum Arkadaşlar,
    Müsait bir günde toplanıp,tanışalım derim sizin içinde uygunsa..Uygun olanlar la bazı projelerde birlikte çalışabiliriz...
  7. zeynelozcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende memnun oldum
    evet bi hafta sonu organizasyonu yapaılabilir
  8. çetin İSGforum Üyesi

merhaba ben Çetin Ağbulak Kocaeli Derincede oturuyorum. 3 aydır isg uzmanı olarak bireysel çalışıyorum.Fizikçiyim .
  9. Zeynep Yılmaz İSGforum Üyesi

bencede uygun bi zamanda bir araya gelelim paylaşmamız gereken çok şey var eminim :)
  10. erhan41 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba bende gebzede oturuyorum. c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım.bir yıldır çok tehlikeli (metal sektörü) bir firmada iş güvenliği ile ilgili çalışıyorum.
  11. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tuğba hanım,

Bu oluşumu sadece İzmit-kocaeli olarak sınırlamayalım, Sakarya şehrini de kapsamasında fayda var Nede olsa Sakarya ile koca eli arasında hem mesafe çok az :)

Eğer böyle bir oluşum kabul görürse, bende seve seve katılabilirim.

Çelik sektöründe bulunan fabrikamda 8 yıl, isg konusunda 1,5 yıldır tecrübe sahibiyim.
  12. Mehmet Arslanbaba İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47692
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Merhaba. 2011 C sınıfı isg uzmanıyım. 5 yıldır isg uzmanlığı yapıyorum. Çayırova'da çalışıyorum.
  13. samo28 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba bende derincede oturuyorum 2012 mayıs ayından beri iş güvenliği uzmanıyım.bu arada iş güvenliği uzmanları arasında tek çalışmayan benim heralde:))
  14. Özkan Bozkurt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hala C misiz? :rolleyes:
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Memnun oldum bu katılım için :),tabiki Sakarya yı da katabiliriz,hatta istanbulu da,özellikle bu aralar İstanbulda ki firmalar için meslektaşa ihtiyacım var,deneyimli olması önemli..Fazla dağılmak istemiyorum il olarak,ancak gelen firmaları da tanıdığım bildiğim ve işini iyi yaptığına emin oldugum kişi ile çalışmak istiyorum.Bu da dip not aklınızda bulunsun..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Şubat 2013 ---
    Ayrıca Kocaeli ve Sakarya da Nurdan hn. ın öncülük ettiği örgütlenme faaliyetini de gerçekleştirebiliriz.
  16. gokunal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    Bende Izmitteyim. Endustri Yuksek Muhendisiyim. Kismet olursa Mayis 2013 sinavinda C sinifi belgemi alip bagimsiz calismayi dusunuyorum. Ortak fikirler gelistirebiliriz.
  17. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Dip notun not edilmiştir Tuğba :)
  18. Ferhat Akkaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    UZMAR
    Merhaba,
    Gemi inşaa sektöründe ( serbest bölge ) yaklaşık 4 yıldır İSG uzmanı olarak çalışmaktayım.
    saygılar.
  19. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    10 Mart Pazar günü saat 14:00 te Seka Park ta buluşalım,müsait olanlar?
  20. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mesut KARTAL. 2007'den bu yana sektörün içindeyim, nihayet 2012 Mayıs'ta C sınıfı sertifikamı aldım. Aynı zamanda İlkyardım Eğitmeniyim. Gebze'deyim. 10 Mart şu an için bana uygun görünüyor.