1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaslar. eski bir Kocaelili'yim. belgemi de Kocaeli'den aldım. suan İzmir'deyim. Eski firmam Korfez'de faaliyet gosteriyor ve suan C sınıfı uzmanlıgı olan bir makina muhendisi arıyor. cevrenizde yonlendirebileceginiz arkadaslar varsa benimle irtibata gecebilirler mi acaba?
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Makina müh. zor bulunur,açıkçası..yinede aklımızda olsun
  3. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48011
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tesekkurler
  4. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    !!! 10 mart sendromu nedir anlayamadım :) O gün için bir grup toplantım daha tarih vermiş!!
    6-7-8-9 tarihlerinde ankarada olacağım. Bir ihtimal 10 martda sakaryada olabilirim (aksilik çıkmaz ise). Eğer işlerimi ayarlayabilirsem seve seve gelirim inşallah :)
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    tarihi katılıma göre değiştirebiliriz tabiki,bir bakalım..
  6. fatihoyalı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    2554
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    uzmar gemi inşa.
    fatih OYALI,2010'dan bu yana sektörün içindeyim.c sınıfı isg uzmanım.
    kesinlikle bir buluşma ayarlamalıyız bence 10 mart seka uygundur.
  7. Göktuğ Gül İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111003
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Göktuğ Gül, jeoloji mühendisi ve C sınıfı uzmanım. Bir türlü Kocaeli'den kopamayanlardan olarak tanışma bence de çok faydalı olur.
  8. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Çoğunluk için uygun gibi görünüyor..ne güzel aynı dili konuşan bir etkinlik olacak desenize, :)
    çekiştiricez,tartışacaz..örgütlenicez belki :)
  9. zeynelozcan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10 mart bana uyar gelirim ben
  10. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Tuğba hanım sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.
    Keşke bu toplantıya da gelebilseydim :(
    Güzel bir toplantı olacağını tahmin edebiliyorum. Umarım tekrar görüşürüz...
  11. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    İstanbulda oturup kocaelinde çalışanlarda gelebiliyor mu ? :)
  12. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Gelme imkanı olan herkes geliyor sayın aktasi :)
  13. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    Açıkcası gelmek isterim ama istanbul avrupa yakasından gidip geliyorum işe haftasonuda gelmem zor olur. İzmite tasınmayı düşünüyorum. bu sefer olmasada bir daha ki sefer eğer toplanma olursa katılmayı çok isterim. Bu arada izmitte ev kiraları ne kadar hazır buluşuyorsunuz banada bir ev bakın :)
  14. Cihan Yılmaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32596
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sünpor Isı Yalıtım
    Peki Uzman Adayı olupta uzman olmadığı halde isg işleriyle uğraşan arkadaslar :) bunlar gelebilirler mi.. umarım mayıs 2013 sınavından sonra uzman olucam. Gebzede çalışıyorum bende ama kendımı ne hıkmetse her zaman ızmıt te buluyorum..
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Arkadaşlar isteyen herkes gelebilir :) ; uzman,hekim olan, adayı olan,niyeti olan, merak eden,komşu illerden,sırf merakından herkess gelebilir.
    Konuşulacak şey " iş sağlığı ve güvenliği" herkesin bilgisi duyumu, deneyimi var bişekilde..

Nurdan hn, bende çok memnun oldum sizlerle tanışmaktan,Bizim toplantımıza da sizleri bekliyoruz,en azından telekonferans yaparız sanırım :)

Gelecek arkadaşlara da zaten bahsedecem,burada da deyineyim;
    Geçtiğimiz haftasonu Nurdan hn. ın sitemizde duyurması sayesinde haberdar olduğumuz dernekleşme süreci, isteği ve gerekliliği hakkında düzenlenen toplantıya katıldım.Gayet keyifli,istekli meslektaşlarla, güzel insanlarla karşılaştım.
    Kocaeli de de bu çalışmayı yürütebiliriz,diye düşünüyorum.Bu konuyu bu amaç için açmamıştım,toplantıdan sonra madem toplanıyoruz neden konusu geçmesin, isteklilerle bu örgütlenmeyi başlatmayalım ki dedim.

Neden olmasın :)
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ben gelirsem ya çay içmeye ya yemek yemeye yada gezmeye gelirim bıktım isg,kkd,baret ben çay istiyorum..:)
  17. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Erkan sen gel, en kral yerlerde ağırlayacam,buradan duyurulur :)
  18. erhan özmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende mayıs 2013'te sertifikamı alacağım. isg konusunda deneyimim yok. bir toplantı olursa gelmek ve deneyimlerinizi öğrenmek isterim.
  19. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Tabiki Erhan bey,
    10 mart Pazar günü öğleden sonrası hemen herkes için uygun bir zaman dilimi.Net saat ve buluşulacak yeri, Çarşamba gününe kadar belirleyip,buradan duyuracam,görüşmek üzere
  20. erhan özmen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok teşekkür ederim.