1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. aydın kankal İSGforum Üyesi

Gebze de oturuyorum 2010'dan bu yana dolaylı olarak sektörün içindeyim.Teknik öğretmenim. c sınıfı isg uzmanım.
    Etkinliğe katılmak isterim.

Aydın kankal
    Teknik Öğretmen
    C sınıfı İş güvenliği Uzmanı
  2. Münire Uğur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kocaeli Sistem Laboratuvarlar Grubu
    Şimdilik ben de uygun görünüyorum. Ancak bu buluşmanın sadece tanışma amaçlı olduğunu düşünerek küçük kızımı da getirmemin bir sakınca yaratmayacağını düşünüyorum. O da çekirdekten yetişsin di mi ama :)))
  3. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tekrardan merhaba,

10 mart Seka parkta 14,00 da buluşacağımız adres ( mekan ) yeri belli oldumu?

Nasıl yetişeceğim bilmiyorum ( prş, cuma, c.tesi= casgem Risk değerlendirme eğitimi, ankara, pazar sabahı= bolu dernek toplantısı, pazar öğlen= sakarya başka bir forum toplantısı ve öğleden sonra= izmit İSGFORUM toplantı? ) bir kaç saat geç kalırsam umarım sorun olmaz, Bu arada zamanında yetişememe gibi durumunda kiminle irtibata geçebilirim ? Telefon numarasını, buradan ve özelden alabilirsem sevinirim.
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Maşallah Ferhat bey,
    Tebrik ediyorum sizi..sonuna da olsa yetişebileceğinizi düşünüyorum.İletişim bilgilerimi vericem,merak etmeyin,kafe netleşmedi(açıkçası henüz gitmedim görüşmeye )
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 1 Mart 2013 ---
    Kesinlikle sakınca olmaz,aksine renk neşe gelir diye de düşünüyorum :)
  5. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tuğba hanım forumda bir anket oluşturabiliriz bu konuda. 10 Mart sanırım çoğumuza uyuyor, tarih konusunda mutabık kaldık. Saat konusunda bir anket yaparsak öğleden önce mi sonra mı yoksa tam öğle arası mı olacağına karar verelim, katılımı arttıralım düşüncesindeyim. Bu arada daha çok tanışma havasında geçeceği için eşlerimiz ve çocuklarımızla gelebilirsek daha samimi bir ortam olabilir. Görüşmek ümidiyle..
  6. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    saat 14:00 e planlıyorum,insanlar Pazar günlerini uyuyarak ailesi ile kahvaltı yaparak geçirsin diye.Ayrıca daha geç aramıza katılacak biriki arkadaşımız da olacak.
    Evet çocukları ile gelecek olanlar var zaten,eşinizi de bekleriz Mesut bey..
    İsteyen eşi ve çocukları ile gelebiliyor.Arkadaş vesaire olmasın abartmamak lazım tabi.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  8. Cem Döner Haber Grubu

• Haber Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ford Otosan A.Ş
    merhabalar zeynep hanım ,
    neden bu şekilde düşündünüz ki
  9. zendusi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    MERHABA BEN ZENDÜSİ DİLMAÇ 2007 YILINDAN BERİ ISG UZMANLIĞI (B) (NATİONAL NEBOSH LEVEL 6 DİPLOMA ACCOPATİONAL HEALT AND SAFETY) ÜYESİ
    KOCAELİ TÜTÜNCİFTLİK OTORUYORUM SERBEST BÖLGELERDE UZMANLIK VE İSG GELİŞTİRME VE ARAŞTIRMA YAPMAKTAYIM HERKESE KAZASIZ VE DAİM OLAN GÜLER YÜZ VE NEŞELİ GÜNLER TEMENİ EDERİM SAYGILARIMLA
    0555 309 29 12
    zen:dilmac@gmail.com
  10. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Zendüsi bey,bekliyoruz buluşmamıza
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  13. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  14. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    10mart buluşma.JPG
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhabaa :),
    Bugün malumunuz ilk defa isgforum.net olarak Kocaeli de buluştuk.20 kişi den bahsetmiştim ya, dolu dolu 11 kişiydik.Aslında iyikide fazla olmamışız,arkadaşlarla birebir, daha fazla konuşabilme fırsatı bulduk.Kurabiyeyi elde yapma ihtimalimden bahsetmiştim,İsmail bey gelmek için tereddüt etmiş yedirecek ilk denemelerini diye iyiki gelmiş :)

İstanbul İSGDER den değerli Sadık bey ve Kazım bey bizimleydi.Mesut bey ki herkes onu namı diyar Mesut Kartal olarak tanınır :):) aramızdaydı. Adapazarından kalkıp aramıza katılan Ferhat bey'e yine teşekkür ederiz. Zendüsi bey,nice B sınıflarına taş çıkartacak şekilde yardımsever,bilgili ve tevazu sahibi ,hoşgeldi aramıza.
    Uzman adayları Fatih bey,Erhan bey,Dilara hn. , Mehmet bey, İsmail bey uzman olmadan uzmanlığı öğrenmeye çalışmanız ayrıca keyifli.Tabi aramızda sadece uzman ve adaylar yoktu işyeri hemşiresi Sibel hn. da bizlerle birlikte olan profesyonellerden .
    Not;Umarım isimleri karıştırmamışımdır..:utan:
    Buluşma gündemimiz malumunuz ne olacak bu isg profesyonellerinin hali..
    Neden örgütlenemiyoruz,faydaları birey olarak savaşmanın mümkün olamayacağı tek çatı altında,birlikte sesimizi duyurabileceğimizden bahsettik.
    Uzmanlar, uzman adaylarına bazı deneyimlerini aktardı.
    Eğitim sistemi eleştirildi.
    isgforum.net in dedikodusu yapıldı :):)
    Tam bu sırada Erkan bey aradı :)
    İSTANBUL İSGDER in yapılanması,hedeflerinden bahsedildi.
    Haftaya isg sempozyumuna sonraki hafta da Bursa toplantısına gidileceği konuşuldu...
    Daha sık bu toplantıları yapmamız gerektiğinden de bahsedildi.İletişim bilgileri alındı ve sonrasında görüşmek üzere dağıldık..

Özetle bu şekilde arkadaşlar..Ben şahsım adına büyük keyif duydum güzel insanlarla tanışmaktan...
    Bu organizasyonların hemen her ilde yapılması daha büyük aile olmamız dileği ile..

Nispet olmasın diye bir max. 2 fotoğraf yüklüyorum arkadaşlar :):)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Mart 2013 ---
    DSCN3508.JPG
  16. umut lider kaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    sizin de dediğiniz gibi bu organizasyonların her ilde yapılabilmesi dileğiyle...
  17. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Güzel bir organizasyon olmuş, tebrikler Tuğba hanım.
  18. MERVE MİSS İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba 1,5 yıldır bu işi yapıyorum.2011 mezunuyum ,proje bazında çalışıyorum.2012 mayıs uzmanlık belgemi aldım.
  19. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Kurabiyeler degüzelmiş ya, tüh keşke gelseydim:)

Bend e katılan ve birlik beraberlik adına görüş bildiren herkese teşekkür ederim. Başta organizatörümüz Tuğba Hanım'a çok çok teşekkür edtmek kaydıyla tabii ki:)
  20. Göktuğ Gül İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111003
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok şeyler kaçırmışız sanırım, son anda çıkan işlerimiz dolayısıyla arkadaşlarımla katılamadık toplantıya. Bir sonrakini beklemeye başladık bile :)