1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    Bende son anda olsa da toplantıya katılanlardanım.
    Buradan Organizasyonu düzenleyen vede bu amaca gönül veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
    Bu bir tanışma toplantısı idi, Umarım belirli bir periyotlarda devam eder,
    Tekrardan herkese teşekkür ederim
  2. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak sizlere, mühendis iş güvenliği uzmanı olan arkadaşlar sadece İSG uzmanı olarak mı çalışıyor yoksa mühendisliklerinin yanında ek iş olarak mı bu iş yapıyorlar ? bilgilendirirseniz sevinirim
  3. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    Bende Kocaeli' de yaşıyorum ve mayıs sınavından sonra inş uzman olacağım.
  4. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende ankaradan size selam gönderiyorum.
  5. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak sizlere, mühendis iş güvenliği uzmanı olan arkadaşlar sadece İSG uzmanı olarak mı çalışıyor yoksa mühendisliklerinin yanında ek iş olarak mı bu iş yapıyorlar ? bilgilendirirseniz sevinirim
  6. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Valla karışık,

Ama şunu söyleyeyim yarı zamanlı mühendis yarı zamanlı uzman oalrak çalışmak en veirmli çözüm olabilir. Zira mühendisliğimizin de bir kıymeti ve uzmanlığımızın da. yeri geliyor isg uzmanı olarak 2-3 yarı zamanlı iş almak maddi avantaj getiriyor. Yeri geliyor mühendislik piyasamız ve mühendisliğin mesleki tatmini, isg uzmanı oalrak bir osgb ye bağlı çalışmaktan çok daha tatmin edici olabiliyor.
  7. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    onur hocam ben yeni kursa yazıldım ağustos sınavı için, fizik mezunuyum ve yüksek lisans yeni bitti zor olacak kendi mesleğim de iş bulmak bende buna yöneldim açıkçası. ama sürekli kafamı karıştıran sorular var, araştırıyorum olumlu bakanda çok bu İSG ye bakmayanda çok sevineyim mi üzüleyim mi halime bilmiyorum. iş bulamayacaksak buda boşa gidecek gibi...
  8. cetintatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar, ben K.ÇETİN. Bende İzmitte çalışmayı düşünüyorum. OSGB.lerde mi başlamayı önerirsiniz yoksa bireysel mi? Şuan Konyada bir OSGB.de çalışıyorum(C sınıfı)
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Uzmanlık yapıyor musunuz yeni mi başlayacaksınız?
  10. cetintatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    3 aydir uzman olarak calisiyorum
  11. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bir uzmanın yanında yardımcı uzman olunamaz mı acaba, ilk etapta OSGB lerde çalışmak mı gerekiyor ya
  12. Gözde kabtan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende kocaelindeyim umarım mayıs ayında sertifikamı alacağım deneyimli olan arkadaşlarımızın bilgisi çok önemli böyle bir grup için teşekkürler.
  13. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Uzman sıkıntısı yaşıyoruz,herkes uzman arıyor ancak piyasada yok,ya da olanların da günleri dolu.
    Aramızda var mı boş günleri olan??
  14. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben boşum ama uzman değilim olur ki :) daha doğrusu uzman adayıyım, sürekli boşum çok işsizim :(
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Çevremde uzman adayı çok var, maalesef ki uzman gerekiyor :( üzgünüm
  16. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belgeyi almadan hiç giremeyecekmiyiz bu için içine, yardımcı olmak üzere, hem de kendimizi yetiştirmek üzere
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2013 ---
    belgeyi almadan hiç giremeyecekmiyiz bu işin içine, hem uzmanlara yardımcı olmak için, hem de kendimizi yetiştirmek için
  17. Selcen Soran İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    26230
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Turcas Petrol A.Ş.
    inş bu sıkıntılar biz uzman olunca da yaşanır :p
  18. Ali Ünal İSGforum Üyesi

:)
  19. Ayhan Bölükbaşoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    5717
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hyundai Assan Otomotiv San. Tic.A.Ş.
    merhaba arkadaşlar derince kocaelide oturuyorum yaklaşık iki yıldır bu mesleğin içindeyim mayıs 2012 belgemi aldım. Böyle bir buluşma noktası yaptığı için tuğba hanıma çok teşekkür ediyorum. Herkese kazasız günler diliyorum.
  20. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Rica ederim Ayhan bey,Mayısta yeniden planlıyorum,sizide bekleriz.Bu organizasyonu birlikte yapabileceğim arkadaşımız var mı?