1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    İş arayanlar çok fazla, yetişemiyorum.Talep olduğunda duyurusunu yaparım.
  2. Yunus5787 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamam ama sıze bır cv yollasm ıyı olurddu elınızde bulunsun :))))))))))
  3. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş arayan arkadaşlar elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim.tuğba hanım sizde bana paslayabilirsiniz güvendiğiniz arkadaşları.hem yetiştirme konusunda hem piyasa ve iş bilgisi konusunda yardımcı olmaya çalışacağım ERDAL SALKAYA MAK.MÜH. WWW.SES-OSGB.COM www.ses-osgb@hotmail.com bana burdan direk mail yoluyla ulaşabilirsiniz.iyi çalışmalar.
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Yunus bey,Erdal bey e cv nizi yollayabilirsiniz.
    Erdal bey, kendi adıma teşekkür ediyorum.
  5. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    rica ederim inşallah arkadaşlara faydamız olur.
  6. Yunus5787 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamam erdal bey cok sagolun ben www.ses-osgb@hotmail.com adrese cv mı maıl olarak atıyorum sızın ıcınde uyugun olursa bayramdan sonra inş gorusuruz
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Temmuz 2013 ---
    tamam mesaj alınmıstır yolluyorum hemen cv yı:))))))))))))))))
  7. Yunus5787 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erdal bey bu maıl adresınde sanırım bır sorun var maıl atıyorum ama gonderılmedı mesajı alıyorum
  8. erdal salkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Nisa hanim var oralardan işe alinda bende kurtarim yav..:)
  10. Selçuk_K İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    131862
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar bende Gebze'de otomotiv sektöründe isg uzmanı olarak çalışmaktayım
  11. derya yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar bende 18 mayıs sınavı ile c sınıfı uzman oldum:)95 evlerde oturuyorum.
  12. Yunus5787 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    cok sagolun maıl attım bırde kusura bakmayın boyle rahatsız edıyormus gıbı oluyorum ılgılendıgınız ıcın cok sagolun:))))))))))))))
  13. mehtap andız İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Merhabalar ben derincede oturuyorum.Ağustos sınavına girdim sonuçları bekliyorum .
  14. fatihgülsever İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhabalar bende 18 mayıs sınavında C sınıfı uzman oldum kimya mühendisiyim Gebzede bir osgb de çalışıyorum.Şu an uzmanlığını yaptığım 4 tane firmam var.Ayrıca böyle bir konu açtığınız için de çok teşekkür ediyorum Tuğba hanım...
  15. yasin kaya isg İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3231
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
    Merhabalar 2011 yılından beri C sınıfı uzmanım su an B ye hazırlanıyorum.kocaeli büyükşehir belediyesinde uzman olarak çalışmaktayım
  16. Emre Görgülü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba, 18 mayıs sınavıyla C sınıfı uzman oldum. Teknik Öğretmenim (elektrik). Kandıra'da oturuyorum. Şu an çalışmıyorum... İş arıyorum ( Kocaeli, Sakarya ) , mayıs 2014 de askere gideceğim.
  17. M.Emin CELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba ben sohbetinize Dilovası'nda katılıyorum. Küresel Osgb sorumlu müdürü ve kurucusuyum. Bir dernek kurma fikrim var marmara/kocaeli isg profesyonelleri şeklinde nasıl olur?
  18. cetintatar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba. Tecrübeli askerliğini yapmış C sınıfı İş güvenliği uzmanıyım. Kocaeli'nde iş arıyorum.
  19. sezgi gök İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    79127
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bende izmitte kavaniumda oturuyorum askerden yeni geldim c sınıfı iş güvenliği uzmanıyım ingilizcemde var bu alanda çalışmak istiyorum yardımcı olursanız yol gösterirseniz cok sevinirim.:)
  20. Mükremin AKYILDIZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    108623
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kocaelide ikamet ediyorum. C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım