1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli ilindeki isg profesyonelleri

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Emre Görgülü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba tekrar.Askerden geldim hala iş arıyorum. Kocaeli ve çevre illerde iş arıyorum. C sınıfı İş Güvenliği uzmanıyım.
 2. burçin kondur İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  102621
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba,
  Kocaeli'de oturuyorum c sınıfı is güvenliği uzmanıyım deneyimim yok ve is arıyorum. bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
 3. ertugrultutcu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  B SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANIYIM

  3 hafta önce çalıştığım OSGB den ayrıldım. Körfez'de ikamet ediyorum.

  ertugrultutcu@gmail.com 4. Atalay DÜLGEROĞLU İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  merhaba; Gölcük/Kocaeli'de ikamet etmekteyim. B sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. İş konusunda yardımlaşmak ve paslaşmak hepimize yarar sağlar diye düşünüyorum.
 5. Hasan GENÇ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Merhabalar;
  Ben Hasan GENÇ İzmit'te ikamet ediyorum. Çevre Mühendisiyim. 2 yıldır Çevre görevlisi olarak çalışmaktayım. 2 sene önce eğitimimi tamamlamama rağmen bir türlü sınava girip uzman olamadım. İnş. Aralık 2017 tarihinde bu talihsizliğime son vermek istiyorum. :) İş konusunda sizlerin tecrübelerinden yaralanmak isterim.