1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli isg profesyonelleri buluşması (kocaeli)

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba :)
    Kocaeli' de isgforum.net olarak, ilk defa düzenlenecek olan "iş sağlığı ve güvenliği" temalı tanışma,paylaşma,dertleşme etkinliğine; iş güvenliği uzmanları,iş yeri hekimleri,uzman adayları ve niyeti olanlar, merak edenler, Kocaeli ve komşu illerden herkes davetlidir. Daha sağlıklı bir mesleki ilerleme, aynı konuda çalışan insanlarla tanışmak ve mesleki çevrenizi genişletmek için faydalı olacak bu buluşmada herkesi görmek bizleri memnun edecektir.

Not; Eş ve çocuklarınızı da getirin lütfen :)

Yer : 2. kat Teras Kafe/ Sekapark

Ücret : Herkes yediğini- içtiğini ödeyecek, tabii %10 indirimle ( isgforum.net farkı :) )

Kuru pastalar benden :)
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    gelmeyi çok isterdim gönlüm sizlerle olacak..:)
  3. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    "Bu etkinlik için Katılım Durumu belirtemezsiniz...

Bu sayfayı görebilmek için ya da bu eylemi gerçekleştirmek için yetkiniz yok"

diyor?!
  4. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Toplantınızda başarılar dilerim Hatay'dan
  5. Mesut KARTAL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çarşamba gününe kadar yer ve saat kesinleştirirsek herkes foruma üye olmayan tanıdıklarına iletebilir. Organizasyona koşturan Tuğba hanıma şimdiden teşekkürler, buluşmada görüşmek üzere..
  6. Ferhat Ayas İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bende evet diyeceğim, ancak EVET butonun üzerine Google harita resmi kapatmış , bir türlü butona basamıyorum :)
    Siz beni eklersiniz. İnşallah. Bu arada Başlangıç Saati: 14:00 ? bir değişiklik yok değilmi arkadaşlar?
  7. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Tığba hanım ben katılamıyorum, ama kalbim beynim sizlerle olacak. Bu arada kuru pastadan bana da ayırtır mısınız:)?
  8. ismailsarıkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu toplantı saat kaçta ben katılmak istiyorum
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    yok Ferhat bey saat 14:00 te Teras Kafe de
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Mart 2013 ---
    sanıyorum ki kalmaz :), artık Bursa ya geldiğimizde İskender den başlarız :):)
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Mart 2013 ---
    bu pazar saat 14:00 te, katılımınızı ankette belirtirseniz sevinirim,sayı önemli yer ayırtmam için
  10. Turgay Ekici İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    verimli bi görüşme olması dileğiyle (Aydın). görüşülen önemli konuları bizimlede forumda paylaşırsınız herkese kazasız günler dileğiyle iyi çalışmlar.
  11. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ

"Madem gelmiyorsun ihale sen de kalır o zaman" diyorsunuz yani:) Seve seve iskenderi söyleyeceğiz artık. Yanına dakestane şekeri de düşer artık:)
  12. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    20 kişilik yer ayırtıyorum,kuru pastaları kendim yapmak isterdim,ancak ilk deneyimimi sizin üzerinizde yapmak istemiyorum :) ,paramıza kuvvet ozaman :)
    Görüşmek üzere,ilginiz için teşekkürler :)
  13. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Gelecek arkadaşlar için iletişim numaram 0 535 746 58 32
  14. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    20 kişi gelir mi Tuğba hanım? İddialı bir rakam:)
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Fazlası da olabilir :)
  16. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Desene bir hafta sonra Bursa'da karizmayı çizeceğim:) Hayatta 20 kişi bulamam Bursa'da:)
  17. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Bu yarış değil ki,ancak ne kadar çok katılım olursa o kadar çok kişiye ulaşırız,paylaşırız,tanışırız..
    Bu güzel bişey
  18. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Orası öyle tabii, bizimki espri amaçlı söylenmiş bir şey, 5 kişi de gelse bana yeter:)
    Yeter ki yüreğini ortaya koyan 5 kişi olsun..