1. Etkinlik grubu liderimiz Tuğba Coşkun hanımın bilgisi olmadan açılan başlıklar bilgilendirme süreci tamamlanana kadar askıya alınacaktır. Siz değerli takipçilerimize duyurulur...
  2. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli isg profesyonelleri buluşması (kocaeli)

Konusu 'ISGforum Etkinlikleri' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Mahmut Cihan İSGforum Üyesi

olabilir o günkü programıma göre dahil olabilirim
  2. Neslıhan01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende gelmeyı ısterdım ama malesef gelemıcem..
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Birdahakine gelirsin :)
  4. Uğur Firez İSGforum Üyesi

Şans eseri kocalideyimmm :) ben de geliyorum inşallah ALLAH'tan bir mani çıkmazsa :)
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    2 saat sonra Sekapark Teras kafe de görüşürüzz :)
  6. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    iyi eğlenceler :)
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    şimdi orda olmak vardı, pastada vardır çaylan ne gider di..dışarı çıkıp kahvaltı için ekmek almaya bile üşeniyorum şimdi..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 10 Mart 2013 ---
    kocaeli buluşma bildirisi yayınlarsanız bizde istifade ederiz..
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    arayalım soralım istersen
  9. ismailsarıkaya İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tuğba Hanım başta olmak üzere bugün kü toplantıya katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum :) Çok yararlı bir toplantı oldu devamını bekliyoruz.
  10. zendusi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    BU GIBI TOPLANTILARIMIZ SIK SIK OLUR VE HAYIRLI OLUR ,TOPLANTIYA GELEN HERKESE CANDAN KUTLARIM TUĞBA HANIMA VE EMEĞİ GECEN HERKESE TESEKÜR EDERİM HERKESE HAYIRLI AKŞAMLAR KAZASIZ ÇALIŞMALAR DİLERİM SEVGİLEİMLE
  11. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    EEE ne oldu nasıl geçti:)?
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hani resimler yok ama Tuğba hanım...:)..toplantı bildirisi yada bilgilendirme güzel giderdi,gerçi hazırcılık yapıyorum:)
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  14. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhabaa :),
    Bugün malumunuz ilk defa isgforum.net olarak Kocaeli de buluştuk.20 kişi den bahsetmiştim ya, dolu dolu 11 kişiydik.Aslında iyikide fazla olmamışız,arkadaşlarla birebir, daha fazla konuşabilme fırsatı bulduk.Kurabiyeyi elde yapma ihtimalimden bahsetmiştim,İsmail bey gelmek için tereddüt etmiş yedirecek ilk denemelerini diye iyiki gelmiş :)

İstanbul İSGDER den değerli Sadık bey ve Kazım bey bizimleydi.Mesut bey ki herkes onu namı diyar Mesut Kartal olarak tanınır :):) aramızdaydı. Adapazarından kalkıp aramıza katılan Ferhat bey'e yine teşekkür ederiz. Zendüsi bey,nice B sınıflarına taş çıkartacak şekilde yardımsever,bilgili ve tevazu sahibi ,hoşgeldi aramıza.
    Uzman adayları Fatih bey,Erhan bey,Dilara hn. , Mehmet bey, İsmail bey uzman olmadan uzmanlığı öğrenmeye çalışmanız ayrıca keyifli.Tabi aramızda sadece uzman ve adaylar yoktu işyeri hemşiresi Sibel hn. da bizlerle birlikte olan profesyonellerden .
    Not;Umarım isimleri karıştırmamışımdır..:utan:
    Buluşma gündemimiz malumunuz ne olacak bu isg profesyonellerinin hali..
    Neden örgütlenemiyoruz,faydaları birey olarak savaşmanın mümkün olamayacağı tek çatı altında,birlikte sesimizi duyurabileceğimizden bahsettik.
    Uzmanlar, uzman adaylarına bazı deneyimlerini aktardı.
    Eğitim sistemi eleştirildi.
    isgforum.net in dedikodusu yapıldı :):)
    Tam bu sırada Erkan bey aradı :)
    İSTANBUL İSGDER in yapılanması,hedeflerinden bahsedildi.
    Haftaya isg sempozyumuna sonraki hafta da Bursa toplantısına gidileceği konuşuldu...
    Daha sık bu toplantıları yapmamız gerektiğinden de bahsedildi.İletişim bilgileri alındı ve sonrasında görüşmek üzere dağıldık..

Özetle bu şekilde arkadaşlar..Ben şahsım adına büyük keyif duydum güzel insanlarla tanışmaktan...
    Bu organizasyonların hemen her ilde yapılması daha büyük aile olmamız dileği ile..

Nispet olmasın diye bir max. 2 fotoğraf yüklüyorum arkadaşlar :):)
    Bu etkinlik kapandığı için ,aşağıdaki linkte bulunan konudan devam edelim.
    http://www.isgforum.net/threads/kocaeli-ilindeki-isg-profesyonelleri.4455/page-3#post-17192
  15. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Gelmeyen arkadaşlar da kaçırdıkları için üzülmesinler,bir ay içinde tekrar toplanmak üzere ayrıldık.. :)
  16. Leyon Danışmanlık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge