1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli - iso eğitimleri - 6 eğitim

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve utkusaygi tarafından 17 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. utkusaygi İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    ESSE BELGELENDİRME
    6 EĞİTİM PAKET ÜCRETİ : 150 TL'dir.
    1 EĞİTİM ÜCRETİ : 50 TL'dir.

Sertifikalar Hem İngilizce Hem Türkçe'dir. Eğitim ile ilgili detaylı bilgi ektedir. Daha detaylı bilgi için www.kocaelibelgelendirme.com adresine girip iletişim kısmından bize bilgilerinizi ve bilgi almak istediğiniz konu hakkındaki mesajınızı yazıp göndermeniz yeterlidir.

Ekli Dosyalar:

2. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Ey PARA sen nelere kadirsin !!!
    2 Günde neler neler...
  3. Selman Doğan Serbest Kürsü

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    28982
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel Uzman
    KOCAELİ PAHALIYMIŞ BOLU'DA 120 TL.

25-26 EKİM ISO EĞİTİMLERİ 6 EĞİTİM 6 SERTİFİKA BOLU

SİZLERDEN GELEN YOĞUN TALEP ÜZERİNE!!!!!

http://www.profesyonelsertifika.com/

PROFESYONEL ISO EĞİTİMLERİ

6 EĞİTİM 6 PROFESYONEL SERTİFİKA

DİPLOMA DEĞERİNDE 6 ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP SÜRESİZ SERTİFİKA !!

YERİMİZ DOLMADAN ÖN KAYIT İŞLEMİNİZİ YAPTIRIN !

?? Kariyeriniz için ilk adımları atmanın zamanı geldi ??

----------------------------
    1-ISO 9001:2008 TEMEL KALİTE YÖNETİMİ EĞİTİMİ
    2-ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ EĞİTİMİ
    3-ISO 18001 İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI EĞİTİMİ
    4-ISO 19011 İÇ TETKİK EĞİTİMİ
    5-ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ
    6-RİSK ANALİZİ EĞİTİMİ

----------------------------

Kayıtlar İçin ;

0.850 333 57 37 ÜCRETSİZ DANIŞMA HATTI !

İLETİŞİM

0544 226 50 60

0545 689 90 00

MERKEZ OFİS :
    0256 226 50 60

Sertifika Programları;
    • Katılımcının eğitim gördüğü alandaki bilgilerine katkıda bulunacağı için, katılımcının uzman olduğu alanda, yani mesleki anlamda kendine olan güvenini artırır.
    • Çalışacağınız alanda ön plana çıkmanızı sağlar. Sektörünüzde uzmanlaşmanıza yardımcı olur.
    • Alanınızla ilgili bilgilerinizi uluslar arası alanda da pekiştirmiş olacağınızdan vizyonunuz genişleyecektir.
    Belli bir konuda uzmanlaşmaya yönelik hazırlanan sertifika programlarına olan talep son 5 yıl içerisinde % 400 artmıştır.