1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kocaeli tehlikeli madde güvenlik danişmanliği semineri

Konusu 'Panel,Sempozyum ve Kongre' forumundadır ve ÇMO KOCAELİ ŞUBESİ tarafından 16 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. ÇMO KOCAELİ ŞUBESİ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  ***** Önemli Not Katılım 150 Kişiyle sınırlıdır****
  Katılımınızı 02623236273 numaralı telefona veya cmokocaeli@cmo.org.tr mail adresine bildiriniz...


  ÇMO Kocaeli Şubesi olarak 2016 yılı içinde yapılacak; başta Çevre Mühendisi meslekdaşlarımızın faydalanması açısından ve dış katılıma da açık olan, mesleği ile ilgili veya dışında diğer yetkinlikleri/uzmanlık alıp çalışma hayatına devam edenlere yönelik "ÇMO Seminerler Dizisi" planladık.

  Seminerlerimizden 1.Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı üzerine olup Türkiye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanları Derneği (TMGDER) işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca 22.05.2014 tarih ve 29007 sayılı Resmi Gazete`de yayımlanarak yürürlüğe giren Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında Tebliğ çerçevesinde ülkemiz gündemindedir. Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmet alma yükümlülüğü ile yeni bir sektör haline gelen bu branşın ülkemizde yeni olması, bir çok belirsizliği de beraberinde getirdiğinden TMGD seminerinin ihtiyaç olduğu aşikardır.

  ÇMO Seminerler Dizisinden ilki olan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konulu seminerimizin konuşmacısı TMGDER Başkanı EASA Avrupa Güvenlik Danışmanları Dernek Başkanları Üyesi ve ayrıca ülkemiz de ilk TMGD olan Sn Ernail Hayırlı olup, diğer yetkinlik ve eğitimleri aşağıda belirtilmiştir.

  • ADR-RID-IMDG Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Almanya İHK Münih/2002

  • ADR / Tehlikeli Madde Taşıma Araç Sürücü Eğitmeni Almanya İHK Münih / 1995 Temel –Tanker –Sınıf1(Patlayıcı Madde) –Sınıf7 (Radyoaktif Madde)

  • Almanya Niedersachen Polis Eğitim Merkezi Karayolu Denetim Elemanları Eğitimi Mayıs 2005

  • Yük Güvenliği Eğitimi Almanya / 2007

  • Tehlikeli Ürün Depolama Eğitimi Almanya / 2008

  • IMDG Eğitimi Almanya / 2008

  • ADR 2015 Güncelleme Eğitimi Almanya /2015  SEMİNER İÇERİĞİ

  ADR Nedir TMGD Yükümlülükleri Nelerdir?

  Ülkemizde durum, Dünya da durum?

  "2.500 tl ver 25 000 tl" kazan manipülasyonu ve gerçekler

  Dünyada uygulama da örnekler

  Ülkemizde uygulama da örnekler

  Bir firma üzerinde örnekleme  SEMİNER BİLGİLERİ

  Tarih : 20 Şubat 2016 Cumartesi

  Yer : Sivil Toplum Merkezi (Fuariçi Göl Kenarı)

  Saat : 14:00 – 17:00

  Seminerimiz ücretsizdir.

  Katılımınızı 02623236273 numaralı telefona veya cmokocaeli@cmo.org.tr mail adresine bildiriniz...