1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kocaelide iş kazası: 1 yaralı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kartepe Uzuntarla’da bulunan bir demirçelik fabrikasında meydana gelen iş kazasında, iki metrelik bir yükseklikten düşen işçi yaralandı. Uzuntarla’da faaliyet gösteren bir demirçelik fabrikasında çalışan Sedat Yaraşır (37), çalıştığı esnada dengesini kay...
  haber.jpg
  - Kartepe Uzuntarla’da bulunan bir demirçelik fabrikasında meydana gelen iş kazasında, iki metrelik bir yükseklikten düşen işçi yaralandı. Uzuntarla’da faaliyet gösteren bir demirçelik fabrikasında çalışan Sedat Yaraşır (37), çalıştığı esnada dengesini kaybederek iki metrelik yükseklikten aşağıya düştü. Sert zemine önce belini sonra başını çarpan talihsiz işçi yaralandı. Arkadaşlarının düşerek yaralandığını gören diğer işçiler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıkları Sedat Yaraşır’ı ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne sevk etti. Tedavi altına alınan Yaraşır’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.
  Kaynak: IHA-25.12.2012